Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért zavarhat, ha a barátnőm...

Miért zavarhat, ha a barátnőm nagyon ritkán rágyújt?

Figyelt kérdés
Amikor összejöttünk, nem sokkal késöbb mondta, hogy régebben néha elszívott egy egy szálat, aztán mondtam neki, hogy nem szeretném ha rágyújtana a kapcsolatunk alatt, egyszer mégis megtörtént, be is vallottam, én nagyon kubuktam, majdnem megmondtam neki, ha legközelebb ilyen lesz, vége a kapcsolatnak, (tudom ez durva), aztán most elmondta, hogy a héten elszívott egy szálat meg még pár hónapja, elötte meg még az előző tanévben néhányat.. Amióta ez a tanév elkezdődött, én ezen gondolokozok, hogy vajon most is cigizhetett e, mert a legjobb barátnője is szokott.. És félek, hogy fog még rágyújtani, pedig már meg is beszéltem vele.. Van valami tanácsotok?

2018. okt. 19. 10:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Zsarolással nem mész semmire. Ha nem vagy képes elviselni ezt a szokását, akkor szakíts vele. Egyébként vihar a biliben.


A "néha elszív egy cigit" az olyan, mint a "néha megiszik egy sört". Az előző nem dohányos a második nem alkoholista.

2018. okt. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ne akard birtokolni. Azt csinál, amit akar, nem a dohányzástól lesz rossz ember. Ráadásul ezek alapján nem is érzed, hogy dohányzik, szóval igényes magára és a környezetére.
2018. okt. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

miert akarsz diktalni neki, talan te veszed a cigijet?

en kidobtalak volna mar azutan a beszolas utan hogy "nem szeretnem ha ragyujtanal a kapcsolatunk alatt"...

2018. okt. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
19%

Nálam a bagó kizáró ok. A kevés is.

Mérlegelni kell.

2018. okt. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ő is elfogad téged, elnézi a beszólásaidat, szakítással fenyegetőzéseidet. Te is fogadd el őt olyannak, amilyen!
2018. okt. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%

4-es vagyok, sajna a cigi nem egy egyszerű rossz szokás, hanem (egyes embereknek) fertelmesen undorító, büdös, öklentető, és a közönségesség imázsát közvetítő tevékenység.


Ezt pedig nem lehet észérvekkel felülírni. én pl annyira undorodom tőle, hogy semennyire sem vagyok képes tolerálni. És nem szemétséágből, nem fennhéjázó gőgből.

2018. okt. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Csak úgy kérdezem, hogy a sört / bort / pálinkát / sajburgert / pacalpörköltet / kolbászt / tökfőzeléket / spenótot / stb stb stb stb stb is ilyen életellenes bűncselekménynek tartod-e?


(nem, nem dohányzom)

2018. okt. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy nem örülnél ha később megbetegedne amúgy is káros és drága.
2018. okt. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok, 12 ? :)


Én nem dohányzok, ha barátnőm NÉHA rágyújtana (mert jól esik neki), ugyan mit számít? Kevés mennyiség úgysem látszik meg rajta, és az egészséget sem befolyásolja.


Ha rendszeresen dohányozna, az már más kérdés, azt én sem fognám fel ilyen lazán.

28/F

2018. okt. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
27%
Én cigis csajt még randizni se hívok. Keressen egy másik gyárkéményt, aztán szívják egymás bűzét, csókolgassák egymás hamutartó szagú büdös száját.
2018. okt. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!