Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Okozhat THC túladagolás ilyen...

Okozhat THC túladagolás ilyen tüneteket?

Figyelt kérdés

Kb 6-7 slukk után bénuktság érzése, alig tudsz lábraállbi és urámy tartani, végül már mozogni sem tudsz. Tudatodnál vagy, tudod hogy ki vagy, hol vagy, miért vagy ott, de szétcsúszik minden más az agyadban, olyan, mintha mrghaltál volna, nem tudod irányítani a tested, az információkat, teljesen zavart vagy. Észnél vagy ugyamakkor még sem. Olyan, mintha álmodnál, és úvy érzed, ennek a pokoli állapotnak nincs eleje és vége. Fél óra múlva kezded érezni, hogy talán sínre kerültél, de még mindig éppen csak tudsz mozogni, és továbbra is ebben a furcsa zavart állapotban vagy. Ó, és a szájszárazság pokoli, olyan , mintha meg akarnál fulladni. Aztán reggelre magadhoz térsz, eszednél vagy és mozogsz, habár furcsán lehangoltnak és kívülállónak érzed magad.

Ez szimplán marihuánatúladagolás vagy volt benne valami más is?



2018. okt. 19. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Ahhoz hogy túladagold a THC-t, több kiló marihuánát kéne elszívnod fél óra alatt. Nem jár ilyen tünetekkel a high senkinél. Ez herbál lehetett.
2018. okt. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Herbál.
2018. okt. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem fű volt bástya
2018. okt. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez nem marihuanatol van amit leirtal.


Nagyon szar ha tuladagolod a fuvet, mert azt is lehet. Nekem sikerult egyszer, azota tudom mennyi a jo.

Persze par cigi nem eleg hozza...

2018. okt. 24. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez valami lepra herbál lehetett. Herbálozó ismerősöm nagyjából ilyesmi hatásról számolt be.

Ahhoz, hogy a THC-t túl tudd adagolni, irreálisan sok marihuánát kellene elfogyasztani nagyon rövid idő alatt - életszerű helyzetben kvázi lehetetlen túladagolni.

Esetleg még azt tudom elképzelni, hogy leesett a cukrod - reggeli első szál cigitől én is néha kicsit hasonlóan érzem magam, mert éhgyomorra szívom, és a béka feneke alá megy a vércukrom. Szőlőcukor segít valamicskét.

2018. okt. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Olyan nem létezik hogy THC túladagolás. A marihuánát akkor tudnád túladagolni ha kb 600 kilót szívnál el két perc alatt, és akkor sem a THC-ba halnál bele, hanem az égésből származó szén-monoxidba.


Viszont ha te ezeket tapasztaltad, akkor inkább ne szívj. Vannak olyan emberek akiknek a szervezete nem tolerálja a THC-t, a te leírásod is erre hajaz nagyon.

2019. jún. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!