Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért van ennyi drogos, füves...

Miért van ennyi drogos, füves az országban?

Figyelt kérdés

Miért jó valakinek ha mondjuk ezért elviszi a BRFK?

Vagy miért jó az ha beszívsz és pánikroham tör rád, mert azt képzeled, hogy rád dől a fal?

Miért jó halucinálni? Egyáltalán miért jó rászokni a fűre? Sokkal hamarabb meghalsz tőle mint pl a cigitől. Cigitúladagolásról még nem hallottam, de drogtúladagolásról már igen.

Mit érez valaki amikor kívánja a füvet? Miben különbözik ez az érzés a "cigizni akarok" érzéstől?

Ha a fű gyengébb mint az alkohol, akkor miért hal meg évente több ember drogtúladagolásban mint alkoholtúladagolásban?



2015. máj. 16. 15:07
1 2 3 4 5
 1/49 A kérdező kommentje:
Nem kell nekem demagóg kamu szöveg. Dr Zacher előadását meghallgattam párszor, és mindig ezek a kérdések vetődtek fel bennem.
2015. máj. 16. 15:35
 2/49 anonim ***** válasza:
93%

rászokni nem lehet a fűre úgy, mint más drogokra, mivel maximum pszichés függőséget alakít ki, nem fizikait. ilyen tekintetben a rendes cigaretta veszélyesebb, mert ott a nikotin miatt igencsak vannak elvonási tünetek, az alkoholmegvonásba pedig kanyar nélkül bele lehet halni.

Túladagolás: cigit is túl lehet adagolni, de ahhoz, hogy annyi cuccot bevigyél a szervezetedbe, rengeteget kellene szívni, és ugyebár tudjuk jól, hogy egy kartont ültő helyedben nem fogsz elszívni. na ugyanez vonatkozik a fűre is. ahhoz, hogy túladagold, rengeteget kellene szívnod. és itt jegyezném meg azt is, hogy sör=alkohol de a sör nem pálinka...vagyis fű=drog de nem heroin. drog és drog között is vannak különbségek,szóval drogtúladagolás esetében értelmetlen a fűről beszélni, mert abba nem fogsz belehalni.És kérem a forrást, hogy mióta halnak meg többen drog miatt, mint alkohol miatt, mert valahogy képtelen vagyok elhinni, hogy a sarki boltban megkapható csöves actimel kevésbé gyilkos, mint egy nehezen beszerezhető, illegális áru.

Mikor valaki kívánja a füvet az a pszichés függőséget akarja kielégíteni,hanem sikerül, akkor maximum rossz kedve lesz egy cseppet. Annyiban különbözik a cigizni akarok érzéstől, hogy ott a szervezet nikotin iránti igényét kell pótolni, és ha nem kapja meg az adagot, azt a szervezet elég csúnyán reagálja le, és szarul leszel tőle.

És még mielőtt hiszti lenne: nem, nem a drogosok pártján állok, csak ezekre a kérdésekre megadtam neked a választ, kis tájékoztatót adtam(tanultam már ezekről a cuccokról, ezért vagyok ennyire tisztában vele)

2015. máj. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
81%

Nem a BRFK fog elvinni

Nem azért szív be valaki hogy pánikroham jöjjön rá.

Előfordul, hogy hallucinálsz tőle de nem jellemző. Marihuána-túladagolásba még senki sem halt bele.

Nem sokban különbözik a fű és a sima cigi "kívánása".

Az utolsó kérdésed pedig hülyeség, semmi valóságalapja nincs, nem tudom hogy honnan vetted.

2015. máj. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
8%
Érdekes, nekem a nikotinhiánytól nincs semmi fizikai bajom... Én is azt vallom, inkább berúgok, mint betépjek. Akkor legalább tudom mit viszek be a szervezetembe, másnapra kijózanodok, meg nem haluzok össze minden hülyeséget, plusz bújkálni se kell a közeg elől meg alvilági alakoktól beszerezni a cuccot. Várom a lepontozó füveseket.
2015. máj. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti válaszoló: Nem vagyok hülye, akinek van egy kis esze és nem akarja a nyomorul drogokkal tönkretenni a saját és a gyerekei/unokái életét akkor nem kezdi el. A drogok miatt olyan nyomorék gyerekeket lehet világra hozni, hogy akármi baja lehet. Aztán mi van ha valaki szarságot veszel be? Bemennek egy vegyi gyárba mindent összeöntöznek és ezt teszik kapszulába, na ilyenkor mi van? Lehet, hogy le fogsz öltözni tőle meztelenre és kirohansz a Parlament elé, amiért már elvisz a BRFK. Vagy kerülhetsz a detoxba is, ami azért nem olcsó mulatság.

Én tudom miről írok, sajnos a rokonságban volt drogos, és teljesen tönkretette, már szinte vak mert a szemét is azt tette tönkre, de nem csak ez a legnagyobb baja.

Tehát aki ezek után is jön a kamu szövegével, hogy "jaj a drog egészséges" akkor írja le nekem, hogy miért nincs legalizálva? Láttam már drogos embereket akik a lépcsőházban aludtak és azt sem észlelték, hogy mellettük megyek fel a lépcsőn, olyat is láttam már, hogy valaki bedrogozva késsel kergeti a másikat, sok mindent láttam már. Szerintem nincs értelme kioktatni engem a drogok jó hatásairól c. leckével.

Én szintén azt vallom, hogy inkább 100-szor pia és cigi, mint egyetlen egyszer a drog.

2015. máj. 17. 01:50
 6/49 anonim ***** válasza:
Ezen agyalni is hülyeség mert a függő ember mindegyikbe belehalhat ha akar, egy marihuána fogyasztónak ugyanannyi esélye van a rákra mint egy sima cigisnek, marihuána túladagolásba még nem halt bele senki de persze a kemény drogokba belehalni is ugyanannyi az esély mint alkoholmérgezésbe, aki bírja mértékkel csinálni az tovább él aki meg nem az nem.
2015. máj. 17. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
83%
Figyelj ide kis barátom, én elhiszem, hogy te benyeltél sok mindent, amit az "okos" politikusok és médiai személyisegek mondanak a sátáni Mr. Drogról, de elmondanám neked, hogy az alkohol és a nikotin is tudatmódosítószerek, tehát drogok. Az ilegális drogokat, tehát kábítoszereket nem kell egy kalap alá venni, mert a marihuána nem egyenlő heroinnal. Az meg, hogy mi legális és mi nem politikai és kulturális dolog. Szóval szerintem ásd el magad a tévképzeteiddel. És ne oszd az észt, hogy ezerszer inkább pia meg cigi, mert az országunkban rengeteg alkohol beteg van és nem kevesebb nikotin függő.
2015. máj. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló: Én nem osztom az észt, te osztod a hülyeséget.

Mint írtam én láttam, hogy hogyan megy tönkre az élete egy drogos embernek, nem vagyok tapasztalatlan csitri. Te valószínűleg azért értesz így hozzá, és fújod a baromságaidat, mert te magad is élsz ezekkel az illegális szerekkel. Engem nem érdekel, ha te megakarsz dögleni, akkor oké, te döntésed. De ez nem a kérdésemre volt a válasz, tehát ha osztani akarod az észt akkor azt tedd úgy, hogy az igazat írod. Igen, az alkohol tudat módosítószer, ha sokat juttatsz a szervezetedbe, megiszol egy pohár sört, nem fogsz a Parlament elé kiszaladni egy szál alsóban, de ha bedrogozol akkor lehetséges, hogy ez megtörténik, lehet, hogy nem, de ha a megfelelő mennyiségű anyagot juttatod be a szervezetedbe akkor elképzelhető egy ilyen eset. Nézzél híradót! Tények 80 százaléka: "Ez meg az bedrogozva volt, ez bedrogozva szaladt ide, bedrogozva erőszakolta meg ezt és ezt". Na akkor ki a hülye?Én még olyat nem hallottam, hogy valaki azért erőszakolt volna meg valakit mert "be volt nikotinozva", akkor mégis mi a lófaszról írsz? Talán egy 10 évest ezzel kitudsz oktatni, de engem nem!

2015. máj. 17. 15:34
 9/49 anonim ***** válasza:
Dohányzás közben nem szokás baltával kergetni a családtagokat...
2015. máj. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
93%

Tehát most jöttél gyikre utálni a drogosokat..:DD

-Ha rendes füvet szívsz semmilyen pánikroham nem fog rádtörni. A fűtől nem haluzol. Nem lehet fizikailag ráfüggni. Nikotin túladagolásban is meg lehet halni. Lazulni kéne érzés de nem muszáj hanem jó lenne. Nem sokban. A fű nem heroin. A fűtől még soha nem halt meg ember.! Az alkoholtól igen.


És csak 1 példa..

Hány agresszív részeg embert láttál már? Sokat igaz?! Hány részeg ölte meg a családját?! Ezzel szemben a szmóker betépve ül és vigyorog.


Én megértem hogy ami a környezetedben történt drogprobléma felbosszantott ezért utálod.. De ne vedd egy kalap alá. Fejlettebb országokban legalizálták a marihuánát, csökkent a bűnözés. Fejlesztik az iskolákat és a közösséget.Rengeteg adó származik belőle. Az egész legalizálás arra volt jó hogy kihúzzák a fekete piac lába alól a talajt.

2015. máj. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!