Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kék multi vagy sötétkék...

Kék multi vagy sötétkék szofi? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
18/F
2018. okt. 25. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
En a szofira szavazok! Mindig is sarga szofit szivtam ! :)
2018. okt. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Trevor. ***** válasza:
Szerintem a kék multi finomabb. A szofi viszont erősebb kicsivel, lassabban ég és olcsóbb is (a 100's ugyanannyi, mint a sima).
2018. okt. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kék szofi finomabb! Kék multi az egy szar. Kura nem olyan mint a tobbi multi. Pl piros multi az cigi. A kék multinál még egy kék winston is jobb! Szoval szofi, de ha már ilyen pénzért akarsz cigit venni akkor 30 forintal drágábban ott a kék camel ami csak 30 forintal több a soffinál. És mégis én 100 forintal többet is odadnék érte. Mert mérfőrdekkel jobb a szoffinál. Nekem a marboro core touch és a Fekete dunhill után a legjobb cigi . Szóval kék camelt vegyél. A mi társaságunkba is legtöbb ember, kék camelt meg fekete dunhillt vagy ,bensont szív nem ezt a szarmultit vagy ha azt akkor is pirosat ! Kék multit azok szívják akik még nem szivtam jó cigit ha meg pont kevesebb pénzem van, és középkategoriás cigi is elég akkor kék winstont veszek 1120 ft-ért!
2018. okt. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2018. nov. 2. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!