Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A fesztivál az jó dohány?

A fesztivál az jó dohány?

Figyelt kérdés
dobozos West Rich blue cigit meg Fekete Benson-t szoktam szivni. ezeket is venni fogom ezentul is néha mert jó cigik nagyon! De már elég volt , hogy minden nap több mint 2k elmegy rá. Ezért sokszor fogok tőltött cigit venni Fesztivál dohányt szivnak sokan körülöttem. De még nem kertem senkitol tőltött cigit . Így nem tudom milyen mostanába miota kérnék nem láttam , hogy szivnák . Szerintetek jó dohány kék sláger hüvelybe tőlteném?!

2018. okt. 26. 16:12
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem muszály olyan jonak lenni mint egy bolti ciginek csak minimalisan jo legyen es szivhato ugyis kb bolti surusegre be tudom tolteni!
2018. okt. 26. 16:14
 2/3 anonim ***** válasza:
A parommal mi sokat szivtunk olyat de valtottunk mert nincs belole nagy csomagos csak kicsi egyebkent eros ciginek mondjak de anyira nem veszes meg ugye toltestol is fugg..
2018. okt. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Es dobozosbol meg milyet ajanlasz?
2018. okt. 26. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!