Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért köhögök ennyire az...

Miért köhögök ennyire az e-cigitől? Valakinek van ebben tapasztalata? Elfog múlni?

Figyelt kérdés

2 napja váltottam e-cigire, előtte láncdohányos voltam (Egy ülőhelyemben elszívtam egymás után 3 szál százas arany marlborot). Szóval elég drága eleaf készüléket vettem mert biztos ami biztos. 30 Watton használom 6-os nikotin liquid-el. Az a problémám, hogy amikor elkezdem szívni akkor rám jön a köhögés és kell legalább 20 perc mire megszokom és élvezhető lesz, ilyenkor alig tudom letenni annyira jó. Viszont ha leteszem pl. 10 percre és utána ismét használom megint kezdődik a köhögés. Egyébként dohányboltos löttyöt használok.


Kérdésem az, hogy normális ha így köhögök tőle? Idővel elfog múlni talán? Vagy az segíthet ha rendelek ízbajnok alaplevet és magmnak keverem a liquidet? Előre is köszönöm a segítséget. :)



2018. nov. 3. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Max. egy-két hétig normális a köhögés, addig át kell állnia a szervezetnek, és utána is tisztulhat még.

Persze az sem mindegy hogy milyen tankot hogyan szívsz, és előtte hogy donyányoztál, mert ahogy az analógot szívtad, úgy kezded szívni az elektromost is. Én MTL használom mert a DL-re egyszerűen nem tudok átszokni.

A 30watt-ból gondolom hogy te DL használod. Lehet kicsit erős a 6mg. Lehet csak kicsit visszább kell venni a teljesítményből, persze lehet a silány dohányboltos liquid-től is.

A donyányboltos liquid-ek általában 50-50-es híg löttyök, ha vásárolni szeretnél alaplevet, aromát, akkor vegyél gőzbajnok, azaz 70VG-30PG alapot, ha hozzáteszed az aromát akkor úgy is hígabb lesz cca 60-40. Persze sokan vesznek egyensúly alapot amit tovább hígítanak az aromákkal, így cca.40-60%-lesz. De javaslom egyensúlytól hígabb alapot semmiképp se vegyél.

2018. nov. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Láncdohányosként tértem át n is a e-cigire és egy évig használtam, amíg bírta az aksi. Én is köhögtem tőle, hát azért ez tömény vegyi anyag. Utána rávettem magam, hogy napi 2-3 szálat szívok el, azt is este. Nagyon nehéz volt és 10 kilót híztam is, amit még nem tudtam leadni, de megérte. Most pár év után átlag napi egyet szívok, de ebből van úgy, hogy napokig eszembe sem jut rágyújtani, vagy csak este a nap végén egyet elszívok. Természetesen jobb a közérzetem és a súlyproblémán is dolgozok, lassú az anyagcserém, de megérte, jobban érzem magam. Kitartást kívánok!
2018. nov. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!