Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Első e-ciginek melyik terméket...

Első e-ciginek melyik terméket javasoljátok?

Figyelt kérdés
Nem vagyok otthon a témában, és tudom, elég sokszor fel van téve ez a kérdés, de eddig nem találtam olyat aki pontosan ilyesmit keresett volna. Szóval nyilván mivel első, nem szeretnék 10-15k-nál többet szánni rá, viszont olyasmit keresek, amivel jön minden, nem kell külön venni hozzá akksit, ilyeneket.. És mivel tényleg nem értek ezekhez, nem tudom pl azt sem, hogy mitől függ, mennyi gőz keletkezik? Olyasmit szeretnék, amivel azért van mit kifújni. Tényleg ne haragudjatok a béna megfogalmazásért. Nagyon megköszönném ha tudnátok nekem valami terméket ajánlani, ami úgy kb passzol a csodálatos leírásomhoz :D Köszi előre!

2018. nov. 5. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Én inkább arany marlborot vagy pirosat ajanlanek, sokkal jobb sztem.
2018. nov. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A gőz igazából 3 dologtól függ. Milyen a lötyiben milyen arányban van zöldség glicerin, minél több annál több gőz. Aztán milyen a coil, a tekercsek amiket van a vatta ami párologtatja a folyadékot. Minél kisebb az ellenállása (főleg ha kevesebb mint 1 ohm) annál nagyobb a gőz. Aztán nyilván számít még, hogy mennyi watt a teljesítménye az e-ciginek, de a kisebb ellenállású coilokhoz több vatt is kell általában. eleaf ijust s-et megpróbálhatnád, elvileg egész jó, csak néha folyat. Sok magyar webshopon megvásárolható.
2018. nov. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!