Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért kezd el bárki is dohányo...

Miért kezd el bárki is dohányozni?

Figyelt kérdés
Annyira nem értem. Elsőre mindenkinek szar, a füst szaga undorító, már annak, aki érzi, mert a bagó.nem cseszte szét a szaglását. Mi vesz rá valakit, hogy elkezdje? Értem, hogy aki függő, az már nem bír meglenni nélküle, de az elején mi vonzó van benne?
2018. nov. 6. 10:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Menőnek tartják,ez viszi rá őket.Sajnos,még mindig itt tartanak egyesek.
2018. nov. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mi a menő? A korai impotencia, esetoeg a tüdőrák? Vagy az, hogy liheg, mint a ló a legkisebb emelkedőn?
2018. nov. 6. 11:30
 3/9 anonim ***** válasza:
én csak nagyon néha dohányzom, akkor is egy-egy szálat, függőség nem alakult még ki, de én pl. imádom a füst illatát, ahogy végigjárja a tüdőt...
2018. nov. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kamasz korban menőnek számít, és van aki végleg rászokik ilyenkor.
2018. nov. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerinted egy tini,aki a seggét nem képes normálisan kitörölni,meg gyakorlatilag a Facebook-ozásból áll a napja,azt érdekelni fogják ezek az ellenérvek,amiket felsoroltál?Szerinted a farokverésen,csajozáson,bulizáson továbblátnak..?

Meg aztán nagyon sok családban erős dohányos szülők nevelik az utódaikat,90%-uknál már alap lesz a dohnyzás,mert ebbe nőnek fel,nekik ez a természetes.


Mondjuk én nem bánom,ha ezek az emberek impotensek lesznek idő előtt vagy elpatkolnak,legalább rövidebb idejük marad reprodukálni magukat.

2018. nov. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Apám cigizett, szerettem a cigi illatát és kíváncsi voltam, milyen.
2018. nov. 13. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"Szerinted egy tini,aki a seggét nem képes normálisan kitörölni,meg gyakorlatilag a Facebook-ozásból áll a napja,azt érdekelni fogják ezek az ellenérvek,amiket felsoroltál?Szerinted a farokverésen,csajozáson,bulizáson továbblátnak..?"


Nem csak ilyen tinik vannak. Én pl már akkor is megvetettem a cigizést. Proli dolog.

2018. nov. 13. 10:17
 8/9 anonim válasza:
Én addig a pillanatig, amíg ki nem próbáltam nagyon nem tetszett a dolog. SOHA nem akartam még csak kipróbálni sem. De 17. szülinapomon addig nem hagytak békén, amíg nem tettem meg. Igaz, már nagyon kíváncsi is voltam. Szóval nem volt annyira rossz mint ahogyan elképzeltem. Eleinte az embert megszédíti, olyan pl. mintha meginna 1-2 sört vagy hasonló. Ez az érzés megtetszett a középiskolás énemnek, majd buliról bulira teljesen függő lettem. Azóta sem sikerül/sikerült leszokni.
2018. nov. 17. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez fura, hogy valakinek elsőre is tetszik. Csak mert pl. nekem egyszer volt csak a számban - ugyanígy, nem hagytak békén, egyszer még nekem is ki kell próbálni -, és pont olyan okádék íze volt, mint ahogy vártam. Tkp. ugyanaz az "élmény", mint amikor a dohányos kifújt füstjét szívom be. Nekem nem tetszett.
2018. nov. 17. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!