Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen fajta e-cigi amivel...

Milyen fajta e-cigi amivel olyan nagy füstöket fújjnak?

Figyelt kérdés
Nézegettem videókat neten nagyon tetszik és szetetnék venni én is.
2018. nov. 11. 08:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Több féle e-cigi képes nagy mennyiségű gőzt termelni. Most nem a tarfikos pár ezres készülékekre gondolok, hanem komolyabbakra, nagyobb teljesítményűekre. De a gőz mennyiségét meghatározza az e-liquid összetétele is. Van "egyensúly" ez PG50%-VG50% összetételű, van az "ízbajnok" ami PG70%-VG30%, és van az úgynevezett "füstbajnok" ami PG30%-VG70% arányú. Nekem Eleaf ikuun i200 készülékem van és 35 wattól felfelé sima dohányboltos löttyel (egyensúly) akkora felhőket fújok ki, hogy alig látok ki belőle. Füstbajnok liquiddel pedig 5-6 slukktól rendes köd lett a szobámban. Ha további kérdésed van, ajánlom lépj be 1-2 facebook csoportba ott jobban eltudják neked mondani a srácok mi merre hogyan és, hogy melyik készülék jó melyik kevésbé. :)


21/N

2018. nov. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez rengeteg infó...ebből kitudok már indulni.:) Köszönöm a válaszodat! 39/F
2018. nov. 11. 13:14
 3/4 A kérdező kommentje:
Joyetech Cuboid Min...ez mellett döntöttem mert ez egyben le is szoktat a cigiről ha minden jól megy :D
2018. nov. 11. 18:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Az teljesen jó így első körben. :) Úgy is tudod majd variálni ha akarod más tankal, porlasztóval és szipkával az ízlésed szerint.
2018. nov. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!