Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért fröcsög az e-cigi?...

Miért fröcsög az e-cigi? Égeti a liquid a nyelvem, szájpadlásom.

Figyelt kérdés
Joyetech eGO AIO D22, 0,6 porlasztó + szerintem jó minőségű liquid (nem trafikos).

2018. nov. 12. 19:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Próbáld meg amennyire csak lehet szétszedni és megtörölgetni.

Aztán amikor bekapcsolod,ne szívd meg rögtön,hanem várjál vele fél percet.

2018. nov. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az én aio-m is ilyen, próbáltam több liquiddel is de mind fröcsögött. Egy teásfilterrel oldottam meg :D Vedd le a szipkat, vágj egy kicsit nagyobbat mint a szipka és amikor visszarakod odaszoritja.
2018. nov. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi a gyors tanácsokat, nem tudom lehet a liquid is ludas, de ez akkor se normális :/
2018. nov. 12. 20:27
 4/11 anonim ***** válasza:
Néha vedd le a szipkát és fújd ki belőle a löttyöt ezután rázogasd meg fejjel lefelé az e-cigit hogy abból is kijöjjön aminek ki kell. Törölgesd meg ha úgy látod szükséges. Talán az segíthet még, ha egy pici ideig tovább szívod miután elengeded a tűzgombot. Meg én néha szívás nélkül porlasztok vele pár másodpercig. Nekem ezek beváltak. :)
2018. nov. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, valószínűleg meg van a megoldás (bár konkrétan annyira ma már nem érzem meg annyira ég a nyelvem :)) Kipróbáltam a teafiltert de az nagyon lefolytja. Szerintem is tényleg az van hogy a porlasztó megszívja magát, tehát ami működik az az hogy az első szívás előtt szívás nélkül porlasztok és a fölgyülemlett folyadék elpárolog.
2018. nov. 12. 20:46
 6/11 anonim ***** válasza:
Esetleg még beszerezhetsz egy szűrős drip tipet. Én is most rendeltem mert a friss porlasztó hajlamos a fröcsögésre.
2018. nov. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
esetleg tudnál linket küldeni? köszi :)
2018. nov. 13. 14:16
 8/11 anonim ***** válasza:

Stainless Steel Anti Spit Back 510 Drip Tip with Filter Mouthpiece

[link]


Coil Father 510 9 Holes Long Drip Tip Prevent Eliquid From Slopping Mouthpiece For RDA RTA Tank Electronic Cigarette Atomizer

[link]


Ha nem működnének a linkek akkor aliexpress keresőjébe írd be hogy 510 vagy 810 drip tip és ott lesznek ilyen szűrősek is. Ezeket rendeltem, és azért aliról mert sokkal olcsóbb minden és nagyobb a választék cserébe többet kell várni rá míg megérkezik. De ha nem akarsz várni akkor valami itthoni oldalon keresgélj hasonlókat bár én még nem nagyon találtam. :/

2018. nov. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2018. nov. 13. 20:02
 10/11 anonim válasza:
Az AIO-khoz jár egy spirálos szipka is, az valamennyire segít ezen, vigyázz hogy a porlasztó levegőztető kamrájába ne jusson likvid mert azt is visszaköpi a szádba.
2018. nov. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!