Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Napi 1-2 szál mennyire árt az...

Napi 1-2 szál mennyire árt az egészségemnek?

Figyelt kérdés

Nem tüdőzöm le, csak nagyon ritkán. Szivarkát szívok,és nem szívtam napi 2 nél egyszer se többet.

16L

#dohányzás

#egészség

#cigaretta

#szivar


2018. nov. 20. 18:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, nagyobb a különbség a 0 és az 1 között, mint az 1 és az akármennyi között.
2018. nov. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

A puncinedved keserű lesz tőle, így én mint férfi nem szeretem a dohányzó nőket.

És 30 éves korod felett már sosem ürül ki a szervezetedből, de az még messze van :-)

2018. nov. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Most mit mondjunk? Elhinnéd? Tudod te is, hogy árt. Hogy konkrétan neked mennyire, az nagyrészt attól függ, hogy mennyire jó az immunrendszered. Nem bagózással kéne próbára tenni, van neki elég dolga anélkül is.
2018. nov. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Azt le kell tüdőzni
2018. nov. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Lesz az napi 5-6 szál, majd 1 doboz is.

Természetesen árt, a keresztapámnak majdnem le kellett amputálják a bal lábát az érszűkület miatt.

2018. nov. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ártani tudom hogy árt, csak hogy mennyire, ez érdekelne engem 😅
2018. nov. 20. 20:16
 7/10 anonim ***** válasza:
Megkaptad a választ: attól függ, hogy milyen az immunrendszered. Hogy az milyen, azt viszont nem tudhatjuk. És te sem. Lehet, hogy pont ez az az utolsó csepp a pohárban, amitől halálos beteg leszel... Én nem feszegetném a húrt...
2018. nov. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne cigizz, az nem árt semennyire!
2018. nov. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A semmihez képest többet árt, a nagyobb mennyiséghez képest kevésbé.
2018. nov. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Tapai420 válasza:

16/f Ugyan ezt csinaltam csak napi 1 et mondtam a baratnomnek.

azota kb fel ev telt el es teljesen ra vagyok szokva!

Olyan h napi egy szall sztem nem nagyon letezik mer ugy is szepen epited felfele jon a napi fel doboz aztan lemesz kb 5-6 ra viszont erosebbet szivsz aztan ugye raalsz visza a fel dobozra es ez igy tovabb amig ra nem josz h azt a napi egy szalat nem kellett volna elkezdeni!

Na velem ez a helyzet es a barati korombe mindenki igy kezdte megkerdeztem apamat ugyan igy kezted csak napi 1....

2018. dec. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!