Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha reggelente suli előtt...

Ha reggelente suli előtt elszívok egy szál mentolos cigit mire haza megyek kb 3 órára ugye nem fog érződni otthon semmi?

Figyelt kérdés
Ja és utána rágózok.
2018. okt. 17. 16:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
57%
Dehogynem. Nem csak a szád lesz büdös, hanem a hajad, a ruhád, a táskád, stb. is. Főleg, ha a szüleid egyáltalán nem bagóznak, simán kiszagolják.
2018. okt. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
49%
Én minden reggel es delutan dohányzom. Rajtam soha nem érzi meg senki. Pedig lany vagyok es a hosszu hajamon lehetne erezni. Es vigyél parfümöt is es akkor tuti lesz minden. :)
2018. okt. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
71%

2-es. Szerintem érzik a szüleid, nem hülyék, csak tudják, hogyha beszólnak, ha nem, így is úgy is dohányzol...


Kérdező, meg lehet érezni, főleg, ha egy nem dohányzó orral találkozol.

2018. okt. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
62%
Fog érződni.
2018. okt. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
36%

"Rajtam soha nem érzi meg senki."


:DDD Az, hogy nem vágja mindenki a képedbe, hogy büdös vagy, még nem jelenti azt, hogy nem bűzlesz. Én se mondom mindenkinek a képébe. Egyszerűen csak elhúzódok tőlük, mert gusztustalanok, pont mint te.

2018. okt. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
29%
"Kedves" #5 ! Akit nem ismersz szerintem add meg neki a tiszteletet, hogy nem mocskolod! ;D én is meg adom másnak. De úgy látszik neked fölösleges.
2018. okt. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
17%
Hol mocskoltam? A szagáról írtam. Ő írta, hogy bagózik. Akkor pedig büdös. Ez ténykérdés. Akkor is, ha magára nyom egy(-két-stb.) adag parfümöt. Attól még a bagó szaga is rajta marad, ezért továbbra is lesznek, akik pofákat vágnak majd, ha megérzik, és elhúzódnak tőle. Akkor is, ha a homokba dugja a fejét.
2018. okt. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%
#7 én nem dohányzom de imádom az illatát.
2018. okt. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Akkor nagyon valószínű, hogy te is dohányzol: legalábbis passzívan. Az is épp elég egy csomó betegséghez.
2018. okt. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Passzívan se dohányzom.
2018. okt. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!