Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Joyetech Espion Inifite 230W...

Joyetech Espion Inifite 230W TC vs Smok Mag 225W TC?

Figyelt kérdés
2018. nov. 29. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy kategória, válassz a kinézet alapján.
2018. nov. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

és a G Priv 2 Luxe, illetve a Mag között?

Köszi a választ egyébként.

2018. dec. 1. 16:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Eleaf, Ijoy, Smok, Wismec, Joyetech és minden más gyártó modja 1-1 ugyanazt tudja, ami az elmúlt 1-2 évben jelent meg. Anyaghasználatuk, minőségük szinte koppra ugyanaz. Annyira, hogy tudtommal az eleaf, a wismec és a joyetech modokat pár méter választja el egymástól őket a gyárban. :) A különbség kb. 120 dollár felett kezdődik, ahol megjelennek a DNA chippes modok (Pl. Lost Vape modjai). Ezek tekinthetőek komolyabb készülékeknek, de igazság szerint ezek is nagyjából ugyanazt tudják csak kicsit pontosabban, jobban és kivan egészítve 1-2 olyan (egyébként hasznos) funkcióval, amit az átlagfelhasználót nagyon nem is érdekli. Nekem volt nem egy dna modom, de igazság szerint amekkora felárat kell fizetni ezekért én nem éreztem mindig azt, hogy jaj de megérte. Persze a chippet is meg kell fizetni (ami már önmagában 80 dollár körül van) de itt sokszor már az anyaghasználatot is megfizeted.


Egy másik alternatíva a YiHi chippel ellátott modok, itt az ár nagyon szerteágazó, némelyik egész olcsó máskor meg baromi drága, itt is az adott chip modell szabja meg a határt, ez igaz a dna-ra is. Jobbnak nem jobb, inkább más felépítésű.


Szóval leegyszerűsítve: teljesen mindegy, hogy melyiket veszed, menj a külsőre.

2018. dec. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a részletes választ.:)
2018. dec. 2. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!