Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A fűtől ugyanúgy hülyébb lesz...

A fűtől ugyanúgy hülyébb lesz az ember mint az alkoholtol?

Figyelt kérdés
Hétvégente füvezni szoktam haverokkal. Bár valamikor többet, kevesebbet. Vagy volt olyan , hogy 3 hétig nem is igen szivtam 1 slukkot se! De pl ezen a hétvégén meg a mult hétvégén pl el szivtam 1 grammot kb! És még csak nem is kevertem be dohánnyal. Azért mert a dohányzásról le szoktam teljesen. És nem akarok visszább esni. Meg az nem egészséges a fű viszont az lehet. Bár ha füvel keverem a dohányt az nem fog vissza szoktatni a dohányzásra? Bár ha teljesen egészséges akarnék lenni akkor hasis lenne a jó de az még nem jött... A tegnapi füvezés mellet még ittam is 1 dl whiskyt vagy ,1 dl házipáleszt, 4 sőrt! Magyarul össze kevertem a két világot is ráadásul! Ami viszont már nem egészséges! Ráadásul a haverom azt mindta ha a 2-őt keverem le is állhat rölktön a szívem! És a tegnapinál raktam csak füvez dohányból semennyit! És a fű is olyan mint amilyen elvileg az alkohol? Hülyülök tőle?

2018. dec. 2. 11:14
 1/10 anonim válasza:
100%
Én is voltam már egyszerre mind kettötől offrotty, de ha csak tudod egyszerre csak az egyiket használd vagy a legoptimálisabb ha egyiket se soha. Egyébként a kérdésre a válasz: az alkoholtól tönkre mehetnek a szerveid stb a fűtől hogyha sokat használod akkor érzelmileg 0 leszel kb mint egy darab fa
2018. dec. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én tegnap jól éreztem magam nem hánytam meg semmi bajom nem volt! Csak kegyetlenségen voltam xD! Am azt tudtam , hogy az alkohol az elbassza a szerveim!
2018. dec. 2. 11:37
 3/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk érzelmileg lehet csökkentenem kéne magam mert szerelmi bánataim vannak. Amúgy 16/F !
2018. dec. 2. 12:11
 4/10 anonim ***** válasza:
Az alkoholtól se lesz hülyébb az ember, már ha nem lobotómikus úton juttatod be mint anno 1936-ban António Egas Moniz, bár ő nóbel díjat is kapott érte.
2018. dec. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"szerelmi bánataim vannak. Amúgy 16/F !"

Mihez nyúlsz majd 26, urambocsá' 36 évesen?

2018. dec. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 fbarnabas95 válasza:
43%

nyugi..:D ettöl nemfogsz vissza szokni a dohányzásra:P max kicsit rászokni a zöldre ( de az nem egy rossz dolog :3 ) A hasis szintén egy nagyon mulatságos dolog tud lenni főleg társaságban :P egészségesebb szvl fogyaszd egészséggel én is azt teszem :D

Hát tesóm ha pia elött tolod és ugy iszolrá.. akkor nem kellene semmi bajodnak lennie ugyan úgy :D

dzsóóban gazdag ünnepeket k0vánunk neked komám !! :3

2018. dec. 5. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm így utolag is :D. És ha előtte iszok alkoholt aztán szívok?
2018. dec. 14. 10:43
 8/10 anonim ***** válasza:
Ivás, majd szívás.. esetleg fordítva? Ugyan az, a vég kifejlettben nem változtat semmit.
2019. júl. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Naná, hogy hülyébb lesz! Nézd meg a marhákat. Füvet esznek, oszt elkapják a kergemarha kórt.
2019. júl. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem leszel tőle egyáltalán hülyébb, csak a börtön nem kellemes hely.
2022. jan. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!