Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A dohányzás abbahagyása után...

A dohányzás abbahagyása után mennyi ideig szenvedtetek az elvonási tünetektől?

Figyelt kérdés
Nekem leginkább a dohányzás közbeni szeánsz, a mozdulatok hiányoznak. Egyébként nem cigiztem sokat, napi 5-7 szálat.
2018. dec. 2. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
hát kb 25 éve
2018. dec. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

fizikai elvonási tünetek: 4-5 nap

Pszichológiai elvonási tünetek: 3 hónap

2018. dec. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
2 hét.
2018. dec. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

Cigizés: 2 év (minden napos, kb 1-2 szál)

Leszokás: Semmi szenvedés nem volt, felfogtam, hogy nem jó cigizni és abba akartam hagyni. Egyik nap elhatároztam többet nem cigizek. Azóta (lassan 10 éve) nem szívtam el egy szál cigit sem és semmi elvonási tünetem nem volt. Sőt! Elundorodtam tőle és leszokás után 1 évre rá, már irritáló érzéseim voltak a cigi füsttől is. Szóval normális állapot is beállt.


Persze aki 5+ éve cigizik az mondható igazából függőnek szerintem, 2 év alatt szerintem nem lehet olyan szinten rászokni. Szóval nekem könnyebb helyzetem volt.

2018. dec. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem semeddig nem tartott, igaz én felkészültem rá fejben. Tehát le akartam szokni, és minden nap csak örültem az újabb sikernek.
2018. dec. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem ez személyfüggő!
2018. dec. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!