Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 18 vagyok de még nem cigiztem,...

18 vagyok de még nem cigiztem, kipróbáljam?

Figyelt kérdés

Elhatároztam, hogy még érettségi előtt ki szeretném próbálni hogy milyen lehet, mert a cigifüst illatát mindig is szerettem

Rászokni nem szeretnék és valószínűleg nem is tudnék, mivel a pénz nekem nagyon fontos az életben, és nem költenék ilyen fölösleges cuccokra :)



2018. dec. 3. 20:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Ha szeretnéd.
2018. dec. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Szerintem ne, de ez vegülis a te döntésed.
2018. dec. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen még nem cigiztél? Nos először is hadd gratuláljak a magyar bajnoki címedhez! A kérdésre: minek próbálnád ki? Hagyd a francba.
2018. dec. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne próbáld ki. Mi értelme lenne?


19 vagyok, nem próbáltam és nem is fogom, egyátalán nem vonz.

2018. dec. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
27 leszek és sosem szívtam el 1 szálat sem rosszul lennék a gondolattól is.
2018. dec. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg, változatos betegséget okozhat a dohányzás, szóval érdemes rászokni is.
2018. dec. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%

Próbáld...ha rászoksz akkor se para, amellett hogy pancser leszel, mert ölöd magad és ráadásul fizetsz is érte. :D Amúgy 1300 Ft/2 nap nem pénz cigire 18 évesen, ugye? :) Jó kis fogyókúra, nem lesz pénz kajára. Arra úgy sincs szükség. A cigi pótolja az agyi fejlődéshez szükséges dolgokat.


(sarcasm)

2018. dec. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne próbáld ki. A rászokás meg nem úgy működik, hogy szeretnéd-e vagy nem, lehet, hogy rászoksz, nem tudom, hogy a ciginél hogy megy, sosem dohányoztam. De ha rászoktál, ki fogod rá adni a pénzt és mindenféle "okos" és "racionális" indokot fogsz felhozni magad előtt is, hogy miért is van az a pénz a legjobb helyen. Pl. más is dohányzik, akkor semmi örömöm sem marad, ha leszokom stb.
2018. dec. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Először próbáld ki milyen eltölteni egy órát a helyi tüdőgondozóba. Hallgasd a köhögést, hörgést, krákogást, meg a beszélgetéseket, hogy milyen jó lenne leszokni a cigiről.
2018. dec. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%
Ne próbáld ki
2018. dec. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!