Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Már 4 napja nem cigiztem mert...

Már 4 napja nem cigiztem mert a szüleim itthon vannak, hova mennyek cigizni úgy hogy senki ismerős ne lásson meg?

Figyelt kérdés

2018. aug. 24. 12:35
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Szajolba.
2018. aug. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
!Inkább ne cigizz!
2018. aug. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
"Anya, elszaladok egy boltba egy tabla csokiert/kolaert/kiskutya fuleerr. Hozzak neked valamit?"
2018. aug. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos érzik rajtad... tapasztalatból, így buktam le :D
2018. aug. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Gyújts rá anyád előtt! Mit kell titkolózni? Én 16 évesen megmondtam h cigizek aztán először ellenezték azóta rászokott az egész család😂
2018. aug. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én 16 évesen szoktam rá.


Én is titkoltam a szüleim elől, de mai fejjel azt kívánnám, bárcsak megláttak volna, és beszélgethettünk volna erről, hogy én szeretek cigizni. Sajnos túl gyáva voltam :( Pedig biztos engedték volna, ha szépen kérem.

2018. aug. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Szokj le róla. Nélküle is lehet teljes életet élni. 13 éves koromban rá és le is szoktam. A füst a hisztiseket zavarja, engem azóta sem. Ha nyitsz egy dobozt és abba rakod a megmaradt cigipénzt a gazdasági előnyét is látni fogod. Üdv!
2018. szept. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem érzik rajtad, ha meg mégis 3 órát vársz xd, bár ezt előre tudd mert 1x elég lebukni, de msot pihensz
2018. szept. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gondolom probléma megoldódott, hogy jött az iskola! Amúgy egy egy tippem van vegyél egy ilyen elektromos cigit és szívogasd azt otthon azt még a szobádba is lehet mert nxitott ablaknál semmi nem látszódik érződni meg véképp nem! Nekem is ez volt a megoldás bár nem azért amiért neked(barátnőm nem bírja a rendes szagát és amikor vele vagyok ezt használom)!
2018. szept. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!