Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cbd tartalmú e-liquidnek mi a...

Cbd tartalmú e-liquidnek mi a hatása?

Figyelt kérdés
Láttam egy webshopban elég sokféle ízben, pl Og kush, kiwi skunk, elég drága, 300 mg-os, 10 ml-es kiszerelés 10 ezer ft. Arra lennék kíváncsi, hogy ez jó-e valamire? Annyit tudok,, hogy a thc-tól lehet beállni, a cbd-t a orvoslásban használják.

2018. dec. 4. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Én kendermagolajat használok minden nap. És elég sok mg-ot. Ugye az nem tartalmaz thc-t csak cbd-t,ami nagyon erős természetes gyulladáscsökkentő.

Semmi hatása nincs,nem szoksz rá,maximum annyi,hogy kicsit fáradtabb leszel tőle,de szerintem ilyen kis mennyiségtől még annyi se.😊

2018. dec. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én szorongás oldásra használok CBD e-liquidet, nekem bevált. Nézd meg azonban, hogy az a termék pontosan mivel van ízesítve, ha nem igazi terpéneket tartalmaz, inkább íz nélkülit rendelj!
2018. dec. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!