Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az Austin márkájú cigi mennyir...

Az Austin márkájú cigi mennyire számít jó minőségűnek?

Figyelt kérdés

2018. dec. 5. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
nemtudom de a dunhillok biztos jók, maga a doboz légmentesen zár vissza, ki*aszott jó az aromája pipásként mondom.
2018. dec. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Középkategoria. Proli. Nekem is ilyen közepes ciginek

mmegy el! Piros Austint vettem néha mikor kevés volt ! De a kék is jó! Régen azt is vettem! De az austin 1060 ft ! És 1110-ért ott van a syphonia vagy 1130-ért az rgd azok már jók is valamilyen szinten minimum olyanokat vegyél! Ha kevés van nállad akkor is! De az austin árán ott a Mátrix is ami jobb! De nekem az igazi cigi az a philip

morrisnál kezdődik , ha árakról beszélünk! Eleve piros syphoniát! Piros Philip Morris-t! És Kék Gaoluises-t szivok!

2018. dec. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bár te tudod. Próbálj ki minden féle cigit. És akkor majd kiderűl neked mi vagy mik felelnek meg! Lehet neked az Austin a kedvenc cigid lesz! Van olyan barátom akinek ez a kedvence a legjobb neki! Mindennél jobban szereti! Még a lucky strike-t szivtam régen kéket az is jo de én meg untam! De probálj ki mindent! De ha nem muszály inkább ne cigizz!
2018. dec. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Hát attól függ kinek milyen az ízlése.

De ha úgy nézzük akkor körülbelül olyan 10/7

De hát nem is az ár számít hanem inkább az hogy erős és vagy sem

Én inkább a Marlborot ami körülbelül 1200 -1300 persze ahogy mondtam ember szerint függ...

2018. dec. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az Austin a minőségtelen legalja szint. Ízre szubjektív nyilván, de összetételre biztosan annak nevezhető.
2018. dec. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!