Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik károsabb? Napi egy...

Manipura kérdése:

Melyik károsabb? Napi egy doboz cigi, vagy napi három üveg sör?

Figyelt kérdés
A cigi reggeltől estig arányosan elosztva, a sör este 2-3 óra alatt elfogyasztva.

2018. dec. 17. 22:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne hogy a cigi. A sör nem rákkeltő.
2018. dec. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A cigi károsabb!
2018. dec. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Mindkettő káros, de a cigi a környezetében élőknek is árt
2018. dec. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A sör mértékletes(!) rendszeres fogyasztása nem hogy káros meg egészséges is mivel nagyszerű vesehajtó (vesebetegeknek szokták is ajánlani). Ciginél viszont egyáltalán nincs ilyen jellegű pozitívum.
2018. dec. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Napi 3 üveg sörnél van esély, hogy heti 1-2x ki tudd hagyni, ha tudatos vagy és akkor már egyáltalán nem vészes, veszélyes ez a mennyiség. (Egy átlag férfi ennyitől egyáltalán nem lesz részeg.) Ha napi 1 doboz cigit szívsz, kizárt, hogy képes legyél szünnapot tartani, erős függő vagy. A dohányzás amúgy sokkal károsabb is. Friss leszokó vagyok, holnap már túl a 2. héten, több mint napi 1 dobozról, szurkoljatok! :)
2018. dec. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sok sikert, és kitartást a leszokáshoz!
2018. dec. 21. 12:17
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia friss leszokó. Tudom nehéz dolog és ha akaraterővel csinálod, akkor elég kemény tud lenni. Én próbáltam úgy is :-) majd később champixel szoktam le 7 évre. Aztán pár hónapja megint elkezdtem ne kérdezd miért ,kíváncsi voltam milyen aztán megint vettem pár dobozzal. Na de a lényeg ,hogy találtam egy bazijo videót a neten allen carr szókj le a dohányzásról. Fenn van youtubon. Meghallgattam hangoskönyv ként és rádöbbentem hogy nem kell ide gyógyszer , sőt akaraterő sem. Csak gondolkodàsmód vàltozas. És többé nincs cigi . Szóval ha még gondolsz rá sokat, nézd meg a videót. Nekem segitett
2018. dec. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm a biztatást, igyekszem! :)

Egyelőre nem aggasztó a helyzet, jól (egyre jobban) bírom, de ha elbizonytalanodom mindenképpen megnézem.

2018. dec. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem akkor lett végleges, amikor leesett a tantusz, hogy az eredeti kiadásom, vagyis aminek születtem, egészen biztosan nem függő, főleg nem dohányos. A valódi énképben fel se merül, külön meg kell erőszakolni több évnyi szemellenzővel, hogy elhiggye, hogy rá kell gyújtson. Így visszatértem a természetes eredetihez, vagy röviden: magamhoz tértem. Innen nincs visszaút. Ha értesz valamit, azt már soha nem tudod nem érteni.
2018. dec. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Cigi, egyértelműen
2018. dec. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!