Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hazsnált már valaki CBD...

Hazsnált már valaki CBD liquidet e-cigiben, vagy valamilyen CBD tartalmú készítményt? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2018. dec. 27. 18:55
 1/5 Tapai420 válasza:

Szia! En szivhato formaban ( nem e cigibe de cbd volt semmi thc) illetve folyadekba hasznaltam! Nagyon jo! nincs ugye “betepes” erzesed bar persze az se rossz de igazabol relaxalt leszel tole például izomlazra nagyon jo edzes utan lefekves elott par csepp es teljesen ellazulnak az izmaim

Akk izuletre fejfajas menstruacios gorcsogkre jo stb.

Pontos mire lennel kivancsi?

2018. dec. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudok elaludni mostanában, nagyon rossz hangulatingadozásaim vannak és depresszió is valószínűleg. Nem tudok semminek örülni, étvágyam sincs, hiába szedek vitaminokat. Nem szeretnék antidepresszánsokat szedni, viszont kipróbálnám a CBD-t.
2018. dec. 27. 20:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, jókat írnak róla, én liquidhallon láttam, kb egy tizes, kipróbálni annyit megér szerintem, jobb mint gyógyszert szedni.
2018. dec. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De most hogy így fontolgatom, ingább sima olajat vennék, csepegtetve jobban lehet adagolni mint így e-cigiben. Egyszer ittam egyszer egy CBD-s energiaitalt csak kíváncsiságból, de annak szerintem nem sok értelme van hogy koffeinnel van keverve, nem is nagyon éreztem hatását.
2018. dec. 27. 20:58
 5/5 Tapai420 válasza:

E liwuid sztem jobb konnyebben szivod!

Ha depresszio szorongas lehet illegalis de alacsony thc adagolas megoldhatja en is neha csinalom pont annyi thct viszek be (2-5mg) h ne “tepjek” be tole csak elvegye a rossz kedvet es a szorongast

2018. dec. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!