Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Teljesen új e-cigit kell...

Teljesen új e-cigit kell vegyek, vagy elég ha lecserélem a tankot?

Figyelt kérdés

Van egy predator 220Tc modom, és egy ilyen tankom: [link]


3 hónapot használtam aktivan, aztán sajnos visszatértem az analóg cigire. Újra e-cigizni szeretnék, rosszul vagyok már az analógtól.

A probléma a következő:


A mod-al



Nem érintkezik megfelelően valami, nehéz tölteni, mert az elemek nem érintkeznek valahol megfelelőlen, ugyan ez van használatkor is, gyakran kikapcsol, mert megszakad az áram. És a városomban ilyesmire javitásra nincs lehetőség.



A Tankkal



Borzasztóan adja át az izt. Mindennek furcsa ize van, de még nem is hasonló. Porlasztót is cseréltem benne, akkor is. Szétszedtem kimóstam, új prolasztó, akkor is.

Pl: haverom liquidet nagyon megizlett, ugyan ott vettem egy ugyan olyan izüt. Nekem remekül átadta az izt (neki egy 8 ezer forintos fisfos készüléke van) az enyém meg borzalmas izt generált.


2019. jan. 4. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem ilyenem van, de ugyanez a bajom. Akár új porlasztó, akár tisztítás, nem lesz jobb. Én lecserélem másikra. Mondjuk nekem régi, legalább 1 éves, szerintem az akksi teljesítménye nem jó már.
2019. jan. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Bencekemence válasza:
0%
Szerintem meg ne puncigizz, ugyanolyan káros, mint a dohány...
2019. jan. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Vegyél Leopard 2-es Tankot.
2019. jan. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!