Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? Teljesen kétségbe vagyok esve!

Figyelt kérdés
3éve leszoktam a dohányzásról,egyik napról a másikra kényszerből (allergiás asztmás vagyok majdnem megfulladtam). 2-3napja vissza szeretnék szokni,majd' megőrülök egy szál cigiért. Meddig fog még ez tartani? Úgy érzem nem bírom már sokáig! :( Totál feszült vagyok,megint kezdenek megjelenni rajtam az elvonási tünetek. Mit tegyek?? Cukorka,rágó nem segít.
2018. jún. 30. 09:05
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

A: Tereld el a figyelmedet róla

B: Ne gyújtsál rá

c: Ne őrülj meg, inkább gyújtsál rá

2018. jún. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha leszoktál 3 éve akkor már nem lehetnek elvonási tüneteid.Viszont pszichésen még sokáig "függőnek" érezheted magad. Én ennyi idő után (meg az asztmás dolog után) BIZTOS! hogy soha többet nem gyújtanék rá! Ha sportolni jársz az sem segíteni?
2018. jún. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én sem szeretnék rágyújtani,mert tudom,hogy akár meg is halhatok. Túl kell lendülnöm ezen de olyan nehéz. A környezetemben mindenki dohányzik és egyszerűen nem tudom elfogadni hogy nekem nem lehet!
2018. jún. 30. 09:16
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Butaság,lehet,de valami e cigi féle nincs? :(
2018. jún. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Volt e-cigim,jó is volt,sokat segített de nem tudom nem ingerelne-e mégjobban hogy rágyújtsak. Mindegy lehet megpróbálom újra hátha most is segít. Köszönöm!
2018. jún. 30. 09:41
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A környezeted a hibás ebben a helyzetben. Próbáld rávenni őket, hogy legyenek rád tekintettel, és ne a jelenletedben dohanyozzanak!
2018. jún. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg elterelni a gondolataidat.
2018. jún. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!