Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Gégerákom (vagy bármi más. )...

Gégerákom (vagy bármi más. ) lehet?

Figyelt kérdés
Oké,lehet sablon kérdés de azért eléggé félek.Fiatal vagyok,(15/l)és tudom,hogy rossz de dohányzok már lassan egy éve.Volt egy betegségem kb. 3 hete, ami köhögéssel,és rekedtséggel járt.Viszont még mindig köhögök,váladékosat,nagyon sokat krahácsolok,és már volt szúrófájdalom a fülemben,és kellemetlen érzés a torkomban,mintha megakadt volna valami.Az utolsó kettő,csak ma fordult elő.Viszon allergiás is vagyok!Lehet, hogy ez az egész csak arra vezethető vissza?
2010. jún. 29. 00:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
a dohányosok nyílván hamarabb betegedhetnek meg, viszont én nem gondolom h rákos lehetsz ennyi idő után, sztem csak az allergiád, vagy füled, akármi ... viszont a hosszú távú dohányzás, bizony okozhat gégerákot.
2010. jún. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem most kéne félni, hanem anno nem kellett volna rászokni.


16éves osztálytársam is cigizett már pár éve, tüdőgyulladása lett, majdnem ott maradt a cigi miatt...

2010. jún. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

első vagyok: engem orrba vágtak volna itthon hha 14 évesen dohányozni kezdek. most 21 vagyok, és soha életembe nem szívtam egy szálat sem.


21L

2010. jún. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én is úgy voltam vele, hogy soha nem fogok rágyújtani, és nem is azért kezdtem el, mert hogy hú de menő, meg mindenki csinálja.Egyszerűen, tudom, hogy hülye döntés volt, és már igyekszem leszokni.De köszönöm, hogy értelmes kommenteket írtatok.:)
2010. jún. 29. 01:05
 5/14 anonim ***** válasza:
hörghurut és igen, a bagótól van és igen, kezeltetni kell...irány a házidokid
2010. jún. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Utánna olvastam, és tényleg.Akkor most jó időre, gondolom, akkor abba kell hagynom a dohányzást.
2010. jún. 29. 01:19
 7/14 anonim ***** válasza:
De ha mar leteszed, akkor orokre:)
2010. jún. 29. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez egyszerűen egy elhúzódó légúti fertőzésnek tűnik, ami lehet, hogy a középfülre is ráterjedt. Ráktól nem kell félned, de nagyon valószínű, hogy a dohányzás miatt lett elhúzódó. Most egy antibiotikum kezelés tűnik a megoldásnak, hosszú távon pedig határozottan a dohányzásról való azonnali leszokás, ha a későbbiekben sem akarsz gége- vagy éppen tüdőrákot, meg számtalan egyéb betegséget.
2010. jún. 29. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nekem is volt már ilyen.elmentem a fül-orr gégészetre és a doki megmondta hogy tegyem le a cigit. én úgy köhögtem h volt h nem tudtam abbahagyni vagy csak nagyon nehezen. azt hozzáteszem h a doki nem tudhatta sehonnan h cigizek, a vizsgálat előtt nem cigiztem, szóval nem érezhette meg rajtam stb....
2010. jún. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
szal nem gégerák.
2010. jún. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!