Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kocadohányosok! Ti milyen...

Kocadohányosok! Ti milyen gyakran dohányoztok?

Figyelt kérdés
Most kifejezetten azok érdekelnének, akik nem dohányosnak vallják magukat, csak alkalmanként rágyújtanak. Milyen gyakran teszitek és hogyan? Kértek mástól, vagy vesztek és beosztjátok?

2019. jan. 9. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én hetente 2-3-szor. Napi max 3 szálat, néha csak 1-et. De van hogy több napig semennyit. Én 2 hétig elvagyok 1 dobozzal.

Venni (vetetni) szoktam, ritkan tarhálok csak. Tegnap például pont találkoztam egy ismerőssel és egy darabig egy utvonalon setaltunk es kertem tole egy szalat, mivel nálam pont nem volt. (Nem mindig tartom magamnal.) De azert idegenektol nem szoktam kerni.

Kicsit félek hogy rá fogok szokni, de szerintem még nem tartok ott. (Remélhetőleg nem is fogok) 16l

2019. jan. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Regen kb minden heten mentunk haverokkal pentek este varosba es ott kinaltak meg vagy volt hogy kertem, venni kb 1x vettem.

2-3száltol 1 dobozig terjedo mennyiseget szivtam el estenkent.De amugy nem dohanyzom csak alkohol melle jo.mostmar pedig ecigit szivok.

2019. jan. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Van olyan hogy 1 nap 2 szálat, van olyan hogy egy hétig semmit. Én szoktam a cigit, de ha megkínálnak elfogadom. Ez kb 3 hónapja megy így, de még nem szoktam rá és valószínű hogy nem is fogok. 15/L
2019. jan. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Napi max 1-2 szálat, de azt se mindennap. Veszem magamnak, illetve haverok szoktak megkínálni, idegenektől sose tarhálnék
2019. jan. 15. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is így kezdtem aztán mára már a napi 15-20 szál elfogy. Ha kínálnak van mikor elfogadom, visszakínálom, de kérni soha nam szoktam, a kunyerálósokat meg kifejezetten utálom. (amire hívatkozok a kommentekből vettem ki -napi, heti pár szál)
2019. jan. 19. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!