Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigaretta izét hogyan tudom...

Cigaretta izét hogyan tudom eltüntetni?

Figyelt kérdés
Néhány kisfilm miatti szerep okán el kell játszanom egy láncdohányos szerepét, viszont én magam nem dohányzom. Ki nem állhatom azt az ízt, ami egy-egy szál elszívása után a számban marad, ezért ha van bárkinek bármi ötlete arról, hogy mi az az ital/étel/stb., ami hatásos a cigaretta íze ellen, várom a tanácsát. (Légyszíves, kíméljetek az "aluljárós gyros"-hoz hasonló válaszoktól, a kérdés komoly :D )

2019. jan. 11. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Limonadeval oblits, aztan vizzel hogy ne marja szet a fogaidat, aztan johet a mentolos rago.
2019. jan. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rágó, fogmosás
2019. jan. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2019. jan. 11. 22:32
 4/7 anonim válasza:
Esetleg mentolos Tic-Tac, ha szereted. :)
2019. jan. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem az jött be, amikor cigi után energiaitalt ittam rögtön vagy közben, akkor nem volt nekem az a kellemetlen cigis szájíz.
2019. jan. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
rágó ne! nikotin a fogadon marad és bele rágod .... fogmosás! Hasznos és illatos lesz a szád...
2019. jan. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :D
2019. jan. 15. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!