Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Baratnom uj suliba kerult,...

Baratnom uj suliba kerult, suli elott/utan elsziv 1 szal cigit. Raszokott?

Figyelt kérdés
Azt mondja hogy nem hianyzik neki csak ha mar az uj baratnoi is csinaljak akkor nem akar kimaradni.. allitasa szerint ha stresszes napja van akkor jol esik elszivni 1 cigit hogy lenyugodjon.. nemregiben vasarolt E-cigit amiben 0 nikotinos lotty van.. bulikban a pia melle szokott meg cigizni. szerintetek raszokott vagy csak tenyleg a baratnoi miatt csinalja ??

2019. febr. 3. 06:12
 1/6 anonim válasza:
Szia. Én is hasonló helyzetben voltam. Csak én napi 3 szállal szívtam úgy fél évig a társoság miatt. Utána meg csak néha 1 szál. Most is néha rágyújtok, de csak bulikban, meg ritkán hétvégén. Nekem se hiányzik csak néha jól esik. Ezt hívják parti dohányosnak, aki csak alkalmanként szokott rágyújtani. Ha tényleg csak néha gyújt rá akkor nem hiszem hogy nagyon rászokna. De azért figyeld, nagyon nem jó rászokni, összes barátom bánja.
2019. febr. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rá.
2019. febr. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet.
2019. febr. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Dehogy szokott rá. Egy éve cigizek, napi 2-3 szálat szívok el; bulikban 1 dobozzal is. Egyáltalán nem vagyok rászokva. Van olyan, hogy 2 hétig nem szívtam, és nem is kívántam. Nem olyan könnyű erre rászokni.
2019. febr. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még nem, de jó úton halad.
2019. febr. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem szokott rá...ha óránkènt megy ki majd akkor lesz függő
2019. febr. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!