Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan buktatok le a szüleitek...

Hogyan buktatok le a szüleitek előtt, hogy dohányoztok?

Figyelt kérdés

2019. febr. 3. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Egyszerűen elővettem a cigit a teraszon ebéd után és elszívtam egyet. Nem szólhattak semmit, ők is évtizedekig dohányoztak. Hét év után én is letettem, ma már szabad vagyok - visszanézve, jó nagy idióta voltam.
2019. febr. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 nem lepődtek meg?
2019. febr. 3. 20:39
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
De, nagyon néztek, de nem volt hegyi beszéd.
2019. febr. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én kiosontam a teraszra cigizni amikor azt hittem, hogy alszik apám. Mivel becsuktam az ajtót, hogy ne menjen be a cigifüst ezért nem hallottam, hogy jön és lebuktam. Nem akadt ki annyira. Megkérdezte milyen cigit szívok. Mondom erdeigyümis winstont. Erre ő, hogy az szar cigi és miért nem szívok valami minőségit pl dunhillt, marlborot. Aztán később kihívott magával cigizni. Kellemetlen volt előtte cigizni. 17 éves voltam ekkor. 20 éves koromig szívtam, aztán leszoktam.


21/L

2019. febr. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
volt egy a zsebemben amit véletlenül félbetörtem, és mikor zsepit vettem ki kiesett a lakásban...:D
2019. febr. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Elsőnek mindig lementem nagynénémhez cigizni mert ő megengedte. Utána nem bírtam és itthon is rágyújtottam. Kimentem 10 óra körül mikor már sötét volt és anyám meg látott hogy a kertben cigiztem. Nem tudom pontosan hogy meglátott-e de szerintem igen. Nagyon gyorsan eldobtam a cigit és egyben nagyon kínos volt. Bementem és utána is rá gyújtottam de akkor már aludtak. Jó volt minden de amikor eljött a reggel a gyújtó már nem volt az éjjeli szekrényemen. Gondoltam anyám rájött.. Nagyon égett a pofám. Amúgy ezek most voltak és most is cigizek így nyugodtan. :D
2019. júl. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 Hány éves vagy? :D
2019. júl. 27. 12:24
 8/8 anonim ***** válasza:
6/ ügyes vagy(:
2023. ápr. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!