Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik országban van még jó...

Melyik országban van még jó (mint régen a normális) cigaretta?

Figyelt kérdés
Honnan szerezzek normális cigarettát? Mert amit itthon kapok, az csurig van valami hozzáadott anyaggal, ami miatt egy szálat se bírok elszívni. De szükséges ügy szóval melyik ország az erre megfelelő? És biztos nincs hozzá adva ennyi negatív (valamit gyárilag tesznek bele, ami nem tetszik) anyag?!

2019. febr. 8. 02:44
 1/3 anonim válasza:
ciggieswordl-on van apache, meg ilyen régi fajta cigik. nem tudom, de nem tudom, mire számítasz, minden cigiben van kátrány, meg ilyen szarok :D
2019. febr. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Arra gondolok, hogy a Magyarországon kapható cigarettákat mind fogyaszthatatlannak mindősíteném, mert beletesznek valamit ami miatt fogyaszthatatlan. Nem tudom mit, de azt nagyon. Régen semmi bajom nem volt ezektől a cigiktől, még olyan 2000-2004 környékén. Mostanában viszont kaptam máshonnan érkező cigarettákat, azoknak semmi bajuk sem volt, és külföldről érkezett. Azt szerettem
2019. febr. 9. 16:28
 3/3 A kérdező kommentje:
Meg arra számítok, hogy van egy oldal, ahol csak finom, és szép dobozú cigaretták vannak, és lehet köztük válogatni. De örülnék ha az egy szomszédos országban, és beváltása társrendelőm lenne valaki :)
2019. febr. 10. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!