Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Véres köpet mitől lehet?

Véres köpet mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Pár hete volt először, hogy véreset köptem. Lány vagyok, így nem szokásom köpködni, egyszerűen csak érzem, hogy van ott valami, amit ki kell köpni. (Slejm)

Dohányzom 5 éve, megfázva nem voltam.

Hol nagyobb mennyiségű a vér, hol kevesebb.

Azért itt kérek tanácsot, mert külföldön vagyok jelenleg, az orvosi ellátás “bonyolultabb”, mint otthon.

A válaszokat előre is köszönöm.



2019. febr. 9. 21:05
 1/6 A kérdező kommentje:
*kimaradt* általában köhögéssel jön fel.
2019. febr. 9. 21:11
 2/6 anonim ***** válasza:
Tüdőgyulladás ill. tüdőgyulladás utáni állapot, esetleg TBC.
2019. febr. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tüdőgyulladásra utaló tüneteim nincsenek.
2019. febr. 9. 21:17
 4/6 A kérdező kommentje:
Illetve tüdőgyulladásom se volt.
2019. febr. 9. 21:17
 5/6 anonim ***** válasza:

vagy tüdőrák, annak is ez a jellegzetes tünete. Mindenképpen menj orvoshoz még akkor is, ha az orvosi ellátás szerinted "bonyolultabb" mint otthon. És ne használj idézőjeleket, primitív szokás.


Ne pánikolj! Sokminden mástól is lehet. Viszont mindenképp azonnal fordulj orvoshoz.

2019. febr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akár attól is lehet, hogy az erőltetett köhögéstől megrepedt egy ér, de komolyabb elváltozás is állhat mögötte. Ez tipikusan olyan tünet, amit jobb komolyan venni és kivizsgáltatni minél hamarabb!
2019. febr. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!