Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Érdemes átszokni elektromos...

Érdemes átszokni elektromos cigire?

Figyelt kérdés

Most akarok átszokni ecigire, erre megjelenik ez a cikk:

[link]



2019. febr. 17. 12:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvasok ilyen szennylapokat, mint az origo, DE.

Tény, hogy az e-cigi költséghatékonyabb, fél liter évre való liquidet megrendelsz kb öt doboz cigi áráért, ez utóbb egy erős dohányosnak egy hétig sem lenne elég. A készüléket megrendeled külföldről egy karton cigi áráért, ami két hétig se lenne elég. Sokan az elszálló cigarettaárak miatt szoknak át, én is gondolkodok rajta.

2019. febr. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

Érdemes, ha tudod helyettesíteni vele a sima cigit, ez nem mindenkinek jön be.

A liquid meg olyan, hogy valóban lehet okosan és olcsóbban kihozni, mint a cigit. Először nyílván be kell ruházni egy jobb e-cigi-re, de én akiket ismerek, azoknak bevált. Meg nem leszel büdös tőle, nem lesz füstszag, stb...

2019. febr. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Csak akkor, ha mindenképpen ragaszkodni akarsz valami addikcióhoz. Ha zavar a cigi, akkor dobb el, szokj le és annyi. nem muszáj helyette másik szarságot keresni
2019. febr. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Na igen kinek mi jön be . Nekem pl nem jött be . Amigy kezdésnek probakeppen egy olcsó trafikos ecigi is jó , ha 1 hónap után még mindig be jön akkor meg egy komolyabbat rendelsz netről azt kész .
2019. febr. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nekem tetszik az e-cigi, úgy érzem, hogy fogok tudni váltani. Napi egy doboz is elment, most csak reggel gyújtok rá, utána egész nap 6mg-os e-cigit használok. Elsősorban azért váltanék, hogy picit egészségesebben éljek, de kell vmi helyette, mert imádok cigizni. Erre megint arról írnak, hogy milyen káros az elektromos is:((
2019. febr. 17. 13:31
 6/12 anonim ***** válasza:

Persze,hogy káros..Miért mit hittél,hogy tele van az aroma,meg a nikotin mindenféle antioxidánssal?

Ha te szeretsz dohányozni,akkor te soha az életben nem fogsz egészségesebb életvitelt folytatni,mert nem akarsz.

2019. febr. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem egy béres csepp, de abban bízom, hogy kevésbé káros, mint napi 1 doboz cigi.
2019. febr. 17. 14:29
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most elmondom, hogy MINDENBEN vannak rákkeltő anyagok, ami nem is olyan hihetetlen, tekintve, hogy a rák rosszindulatú kóros sejtburjánzást jelent. A saját sejtjeid is rákkeltőek. A csapvíz, a gyümölcslé, a kenyér, a levegő, MINDEN rákkeltő, ha ilyen szögből akarod nézni.

Egyébként nemzetközi tudóscsoportok már rég megállapították, hogy az Origo egy igénytelen, minden tudományos alapot nélkülöző kamu szennyoldal, ezért még véletlenül se tájékozódjon onnan, aki a valóságról szeretne olvasni.

2019. febr. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az Origohoz nem kell tudomány hogy lássa az ember, hol kell kezelnie. E-cigire pedig érdemes átszokni, és a legjobb leszokni.
2019. febr. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az olcsó trafikos ecigi arra jó, hogy NE szokj rá az ecigire. Vettem, nem is a legolcsóbbat, de köpköd, pillanatok alatt leég a porlasztó, kapar... inkább azonnal egy normális, a trafikban az a 3-6000 kidobott pénz, inkább adj 10k-t egy normális rendeltért, és legfeljebb eladod, már kevesebbet buksz, ha nem jön be.
2019. febr. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!