Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek nemnagy baj ha...

Szerintetek nemnagy baj ha naponta 1 szál cigit elszívok? 14/F

Figyelt kérdés
2010. júl. 2. 11:01
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
ha tudnátok hogy néz ki egy rákos "tüdö"... meg a szenvedés.. 1000 szer meggondolnátok
2010. júl. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
50%
nembaj de idővel nem lesz elég a napi 1
2010. júl. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
Inkább rágjál rágót. Vagy a körmödet. Az mondjuk ronda látvány, de nem annyira káros. És büdös sem leszel tőle.
2010. júl. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
50%

de...baj:/ nem kellene egy szál sem. én is itt rontottam el.

és azoknak akik azzal jönnek hogy milyen problémája lehet egy 14évesnek azoknak mondok pár példát:

alkoholista szülők, verik a gyereket, ha teszem azt túlsúlyos akkor suliban is b@szogatják..és még sorolhatnám^^

csak nézzetek körül.amúgy is ő azt kérdezte hogy baj vagy sem, nem azt kérte hogy szóljátok meg azt a korosztályt amiben van vagy őt magát...

16/L

2010. júl. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
26%

akárhány cigivel kapcsolatos kérdést néztem eddig, MINDENHOL oltogatott pár idióta hogy rakjad le a cigit azonnal!minek az neked?! mit érdekel az titeket?

ammeg napi 1 szerintem nem gond. Koliba én is annyit szívok max, nyáron meg heti 1...nemérzem szükségét.

egyébként engem ponthogy felpörget és önbizalmat ad! :D egy cigi után bármire késznek érzem szinte magam! :P és kíméljenek meg azok a p*csök akik most jönnek majd azzal hogy szokjak le, meg pont ez a gond hogy felpörget, biztos akkor a drogra meg egyéb hülyeségekre is késznek érzem magam olyankor blabla...

2010. júl. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
26%
előző vagyok csak annyit: 15/L
2010. júl. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 ricsi13 válasza:

Megnyukszol tőle? hát azt hogy csinállod?

amikor cigit szívsz akkor az ereid kitágulnak, felmegy a vérnyomásod és ijenkor ideges leszel csak beléd etetik hogy megnyukszol tőle.maximum azért mert már rászoktál és ha nem szívod el a napi egyet akkor leszel ideges es amikor megkapod a napi egyet akkor nyugszol meg.ugyan az mint a droggfüggőknél.próbálj meg leszokni róla

2014. máj. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!