Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen dohányt használjak...

Milyen dohányt használjak sodrós cigihez?

Figyelt kérdés

Az ár nem számít nem rég álltam át dobozos cigiról a sodrásra és eddig a kék és sárga camelt a kék domingot touch malbit és a golden virginiát próbáltam.

Előtte dobozosból fekete dunhillt szívtam 2 évig és a tekeréssel most az a problémám hogy számomra jó erősségű dohányok (pl sárga camel kék domingo) borzalmas ízűek. Most golden virginiát használok ez az 5. Csomagom eddig es ezt nagyon szeretem es nagyon finom viszont nagyon gyenge nekem.



2019. márc. 30. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy tested van több nem lesz,és látom mennyi problémát okoz ez neked, hogy miből sodrod, de ez lényegtelen, az egészségedet kellene nézned. A károk, amiket a dohányzás okoz, eltörpül majd, hogy mit, hogy hogyan sodorgattál, és vissza nem tudod majd csinálni. Én szóltam, majd jussak eszedbe.
2019. ápr. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm de nem ez volt a kérdés.
2019. ápr. 9. 20:21
 3/3 anonim válasza:
kék malbinál szerintem nincs jobb 😃
2019. ápr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!