Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Le tudnak tartoztani ha füvet...

Le tudnak tartoztani ha füvet találnak nálam?

Figyelt kérdés
Nem is próbáltam és tegyük fel nem is az enyém.

2019. máj. 2. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"Nem is próbáltam és tegyük fel nem is az enyém."


Ha találnak nálad nyilván az lesz az első hogy bevisznek. Aztán majd magyarázkodhatsz.

2019. máj. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mindegy, hogy kié, mert nálad van. A birtoklása már bűncselekmény. Ha valóban másét tartogatod magadnál akkor viszont jó nagy hülye lehetsz, mert helyette viszed el a balhét. Nem kell szívnod vagy kimutatniuk a szervezetedben az anyagot, ha kellően sok van nálad majd rád fogják hogy díler vagy.


"Btk. 178. § (1): Aki kábítószert termeszt, előállít, megszerez, t̲a̲r̲t̲, az ország területére behoz, onnan kivisz, vagy azon átszállít, bűntett miatt egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő."

2019. máj. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az 1-2 gram soknak számít?
2019. máj. 2. 17:56
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Onnantól necces ha nagyobb mennyiség van, és esetleg szét is van osztva kisebb adagokra, mert akkor simán rád verhetik még a kereskedelmet is.
2019. máj. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak lehet hogy rossz társaságba keveredtem és lehet hogy bele akarják rakni a táskám a vagy valami, és egy kicsit félek ettől
2019. máj. 2. 18:02
 6/8 A kérdező kommentje:
2 grammra Németországba itt mi a büntetés ha ne adj Isten valaki kiszurna velem?
2019. máj. 2. 18:14
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja hogy Németországban vagy? Ott ha jól tudom, 2 grammért gyakorlatilag nem történik semmi. Azért kábszit csempészni a haver táskájába ott se jó vicc. Ha teheted, ne lógj olyanokkal, akikből ilyet kinézel.
2019. máj. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2019. máj. 3. 04:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!