Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az emberek hogy találnak...

Az emberek hogy találnak maguknak dílert?

Figyelt kérdés
Tudom, hulye kerdes, de mindig foglalkoztatott hogy aki fuvezik hogy talal maganak dilert legelso alkalomkor. Az ember keresi a dilert vagy forditva? Ha van valakinek fuves ismerose/baratja ot megkerdezni hogy honnan szerzi, nem gaz?

2016. jún. 29. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
a dealer nem keresi a vevot altalaban, de szerintem nagyon egyszeruen magadtol is gondolhatod, hogy kb minden tarsasagban van olyan, aki legalabb ismer olyat, aki " tud valamit", ha kell. nem? innentol fogva mar nem nehez kapcsolatot letrehozni az ugy erdekeben. de szerintem inkabb ne szivj semmit :D
2016. jún. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősök által. Mivel tényleg kb. mindenkinek van ilyen ismerőse. Valószínűleg neked is van több is, csak te nem tudsz róla, mert nyilván ez nem egy olyan dolog, amit az emberek folyton hangoztatnak.

Nem gáz, ha megkérdezed az ismerőseidet.

2016. jún. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Ha látsz olyat akinek esetleg tágabbak a pupillái, vagy vörösek azoknak biztos van ilyen ismerősük. :D De tulajdonképpen füves cigit minden sarkon kapsz.
2016. jún. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20%

nekem sajnos az apám az és durván szivja. :(

12/l

2016. jún. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elég a második telefonhívás, vagy akár az első.
2016. jún. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ismerősök.
2016. júl. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Cservenyi válasza:
ismerősök, iskolába. társaságba, barátod ismerőse, "Híres dealer" stb.
2016. aug. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
a legegyszerubb modja emlegetni 1 tarsasagban hogy mi a velemeny a cucc fogyasztasrol es meglatod ki lesz ra a kapo aki tapasztalt tole kell kerdezni vagy esetleg o az
2016. dec. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
fake kerdes volt:D
2017. febr. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!