Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szédülés a vízipipa dohánytól?

Szédülés a vízipipa dohánytól?

Figyelt kérdés

Már 2-3 éve használok vízipipát, de eddig csak ásványi köveket szívtam ami teljesen nikotinmentes. Ma gondoltam kipróbálom a dohányt is, mert sokan mondják hogy sokkal jobb ízt ad mint az ásványi kövek. Ez valóban így is van, tényleg ezerszer jobb íze van. Vettem 50 gramm áfonyás Al Fakhert, csináltam egy elég jó tömést, majd mikor elkezdtem a kis szeánszomat, arra lettem figyelmes hogy már az első nagyobb szívástól elkezdtem szédülni. Nagyon finom ízélményeket éltem át, az tény, de szédültem és izzadtam mint az állat feltételezem hogy a nikotintól. Egyébként életemben ha 3-4 szál cigarettát ha elszívtam, illetve tubákoztam párszor, és ismerősök e-cigarettájából szívtam párszor (pontosan nem tudom milyen erősségű liquiddel) és ennyi kapcsolatom volt eddig a nikotinnal, de soha nem szédültem tőle.

Lehetséges hogy egyáltalán nem fogom bírni a dohányt vízipipában, vagy egy idő után hozzászokik a szervezetem a nikotinhoz? Az ízek miatt sajnálnám ha nem tudnám szívni.



2019. máj. 21. 23:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet.
2019. máj. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hozzászokik. Hosszabb szüneteket tartsál 2 szívás között, próbáld kevésbé letüdőzni, és rövidebbeket szívjál
2019. máj. 24. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!