Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen szivart, szivarkát...

Milyen szivart, szivarkát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Még soha nem szívtam ilyesmit és szeretném kipróbálni. Milyet érdemes venni és nagyjából mennyibe kerül?

2019. máj. 30. 08:48
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Semmilyet.
2019. máj. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A Moods filteres szivarkája nagyon jó...azt hiszem 2500 körűl van.én megveszek egy dobozzal és amikor olyan perceket szeretnék aminek feelingje van ,eldurrantok egyet.amugy is cigizek de ennek megadom a módját.
2019. máj. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Ez dohányboltban kapható?
2019. máj. 30. 09:50
 4/10 anonim ***** válasza:
Ahha
2019. máj. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Moods nagyon jó valóban, bár én filtereset nem szeretek.

Én amit szoktam az a Handelsgold, 470Ft 5db-os,de elsőre erős lehet neked,van többféle aromában.

Az Essenze is jó, de mekem gyenge, az vékony szűrő nélküli, asszem 20db-os vagy 10,nem emlékszem, de 1700Ft körül van.

Van a Hunor, 6 vagy 7 darabos, marha erős, 400Ft,száraz dohány aroma.

2019. máj. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ha szivarka akkor ESSENZE pl wild belőle, többi márkát nem ajánlom.
2019. máj. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
2 dohámyboltban is voltam moods egyikben sem volt. Sőt igazából csak ez a nagy szivar ami gőzöm sincs milyen lesz, de túl olcsónak tűnik hogy jó legyen. Szivarkából pallmall sóztak rám, de az eszméletlen büdös és meggyújtva rossz íze van. Csak ha meggyújtás előtt szívok bele van egy kis erdei gyümölcsös íze. Arról nem is beszélve hogy korábban azt hittem a cigaretta büdös. Na a cigaretta sehol nincs ehhez képest.
2019. máj. 30. 22:52
 8/10 anonim ***** válasza:

Azt nem írtad, hogy baj, ha büdös.

Van, ami iszonyat és van, ami nem az.

A Moods azért jó, mert nem leszel tőle büdös és az aromája is jó.

A Don Alfredo pl. jó, de az inkább szivar, viszont a méretéből adódóan is szagosabb, mint a cigi.

Essenze-t én még mindenhol láttam, akármelyik dohányboltban voltam, az elég gyakori. Vannak szálas, 1 db-os szivarkák is, azokat érdemes végigpróbálni, hátha bejön.

2019. máj. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen azt elfelejtettem hozzátenni hogy nem dohányzás, dohányzás pótlása miatt hanem kedvtelésből akarom csinálni. Hát ha van valami amelyiknek kellemes az íze.
2019. máj. 31. 09:30
 10/10 anonim ***** válasza:
Nah sikerált durrantanod?milyen volt?
2019. jún. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!