Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ez lehet a cigi "utóhatása"?

Ez lehet a cigi "utóhatása"?

Figyelt kérdés
Tegnap elszívtam életem első szál cigijét (nagyon rossz volt egyébként pedig nem egy olcsó sz*r cigi volt). Eddig is utáltam a szagát, de tegnap óta már-már rosszul leszek tőle ha valaki a közelemben szív, és sokkal erősebben érzem a szagát is.

2019. jún. 21. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Nekem is ugyanez volt mikor az első szál cigimet szívtam el. Undorító íz, szédülés, hányinger csak attól is ha valaki mellettem szív, stb.


Legyen több eszed mint nekünk és csak törődj bele, hogy szar az egész addig amíg nem vagy rászokva és hagyd a francba az egészet.

2019. jún. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%

Te magad le írod hogy attól van, akkor mit akarsz még tudni?

Egyébként minden cigi szar cigi, csak máshogy csomagolják.

2019. jún. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Leginkább a kiváncsiság vezérelt, tekintve hogy az osztályom több mint fele dohányzik (és többen mint 9. elején) és nem értettem miért. Igazából most sem, mert annyira undorító és rossz hogy csak a feléig szívtam el.


Első volt és utolsó, soha többet ezt a sz*rt.

2019. jún. 21. 13:37
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt gondold továvbbra is így, még akkor is amikor egy jó pillanatodban mást is éreznél, légy nagyon tudatos
2019. jún. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Soha ne szokj rá, csak ártasz magadnak. Légy a másik fele az osztálynak...
2019. jún. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet.
2019. jún. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#5 Nem is akarok a dohányos felébe tartozni. Tényleg csak kiváncsiság, ennyi elég is volt belőle.
2019. jún. 21. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!