Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Komoly bajom lehet, vagy csak...

Komoly bajom lehet, vagy csak a nyugtató és az érzelmi állapotom utóhatása volt ez?

Figyelt kérdés

Teljesen kikészültem idegileg a múlt hétvégén, nagyon megviselt lettem. Tegnap előtt este bevettem 0,25-ös Frontinból talán 10-15-öt, nem számoltam pontosan, de nem egyszerre, hanem három részben, a végén el is fogyott ami volt. Aludtam mint a bunda és viszonylag nyugodt maradtam másnap, de ettől függetlenül érzelmileg nem lettem jobban.

Tegnap éjjel viszont felébredtem hogy mosdóba kell mennem, az álom és az éberség határán mozogtam ide-oda, nem emlékszem pontosan mik voltak a fejemben, de nem tudtam irányítani a gondolataimat. Be voltam pánikolva, felismertem hogy pánikolok és kicsit talán remegtem is. Visszaaludtam, majd valamivel később kimentem a mosdóba, és úgy keltem délelőtt hogy nem volt már bennem ez az éjjeli borzalom, el is gondolkodtam hogy talán álmodtam az egészet. Félelmetes volt, nem tudom mi volt ez, soha nem éreztem iylet ezelőtt. 24/F


2018. okt. 5. 20:21
 1/1 anonim ***** válasza:
A Frontin nem cukorka, amiböl annyit fogyaszthasz, amennyi eszedbe jut, örülj, hogy ennyivel megúsztad!
2018. okt. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!