Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen szivart ajánlotok...

Milyen szivart ajánlotok kezdő szivarozónak, amit meg lehet venni kis trafikban?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, már szívtam szivarokat de egy barátom adta őket akivel már nem tartom a kapcsolatot.

Nagyon kellemesen estek, és szeretném kipróbálni még egyszer. Azonban egyáltalán nem értek hozzá, nem tudom, milyen fajtát kéne vennem. Nem szeretnék láncdohányos lenni, de érzem, hogy néha néha kifejezetten jól esne elszívni egy olyan jó kis szivart, például nagyobb események előtti napokon.

Milyen fajtát ajánlanátok, ami középkategóriás, és meg lehet venni a 18+-os kis trafikban? Illetve hálás lennék ha megemlítenétek pár jobb/drágább fajtát, esetleg kipróbálom azt is, ha lesz pénzem.

Köszönöm előre a válaszokat!



2019. júl. 8. 20:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Félre írtam, amit ő adott, az valószínűleg a "szivarka" névre hallgató cigi mérető kisebb fajta volt, így ennek függvényében kérek segítséget.
2019. júl. 8. 20:16
 2/5 Pedro401 ***** válasza:
100%
En ajánlom figyelmedbe az erdei gyümölcsös pattintós Pall Mall szivarkát. Elég kellemes az íze és olcsó is,Ense vagyok lánc dohányos, nekem ez jött be. 🤗
2019. júl. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
MOODS SZIVARKA
2019. júl. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Most végül szereztem egy West nevezetű kis dobozost, semmi különös, de nem volt rossz.

Ki fogom próbálni az ajánlottat, ha következő alkalommal megkívánom.

2019. aug. 8. 10:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Cusano jó dominikai szivar
2021. júl. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!