Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Erre mi a megfelelo valasz?

Erre mi a megfelelo valasz?

Figyelt kérdés
21 eves vagyok. 2 eve dohanyzom. Mivel 1 eve iszonyatos nehezlegzesem van, tobbszor probaltam abbahagyni. Mikor nem szivtam rosszabb volt. Max 3 napig jutottam. Viszont nem azert mert kivantam, hanem mert a kornyezetemben mindenki cigizik. Itthon, munkahelyen.. stb. Tegnap vettem egy e-cigit. A helyzet a kovetkezo. 24+oraja nem szivtam analog cigit. Nem hianyzik. Viszont a nehezlegzes megmaradt. A tudogondozoban 1 eve funkciot vizsgaltak, akkor rendben talaltak. Most panikolok. Igy ez iy ratesz eg, lapattal a nehezlegzesre. Mi lesz velem? Mit kene tennem?

2019. júl. 8. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet allergiás vagy valamire.
2019. júl. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szépen visszamész a tüdőgondozóba. Csinaltatsz egy röntgent és fújt egy sirométert. Ha minden rendben van akkor kérez egy beutalót a kardiológiára. Ott csinalnak majd ekgt és ultrahangot. Ha ott is minden rendben van akkor pszichésen fulladsz. Próbalj lassan lelegezni ilyenkor. Akkor hamarab elmúlik. 2 év cigizes még nem befolyasolja a kégzesedet. De ha így folytatod fogja. Hidd el nem kapsz tőle jobban levegőt. Max azért érzed így mert megnyugtat. De 10 év dohányzasnak már súlyos következmenyei lesznek amit nem fogsz tudni eltüntetni a tüdődből. Azonkívül nagyon drága és büdös is. Igenytelenül büdös lesz tőle a szád meg a ruhád. Nem éri meg.
2019. júl. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én megváltoztattam a baráti köröm. Nem vagyok hajlandó senki füstjét szívni. A cigit mindenképp abba kéne hagyni. Tuti nem használ. Szívproblémától is lehet fulladni. Meg pszichesen is.
2019. júl. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!