Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tüdő fájdalom. Kezdem azzal,...

Bemceee kérdése:

Tüdő fájdalom. Kezdem azzal, hogy dohányzom, de nem hiszem hogy ettől lenne a probléma. Mindjárt kifejtem miről van szó!?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy mély lélegzet vételnél, (egész tüdő telítve) mind két tüdőm felső részében tompa fájdalmat érzek... Nincs köhögés, orrfújás, közérzet romlás.. teljesen olyan minden, amilyen előtte.. És azért gondolom hogy nem a dohányzástól van, mert pont egy olyan nap után (reggel) jelentkezett a panasz, amikor jóval kevesebbet cigiztem, mint szoktam.. A második érvem e mellett, hogy egyik pillanatról a másikra jött ez a tünet.. És szerintem, ha a dohányzástól lenne a dolog, akkor fokozatosan jelentkezett volna..

-tedd le a cigit(tudom, nem jó)

-tüdőrák/alaptalanul/(-.-)

Kommentekkel kíméljenek.. Normális segítőkész tanácsokat, megállapításokat várok, hozzáértő orvosoktól, vagy azoktól, akik tapasztaltak már ilyet! Köszönöm. :)



2019. júl. 15. 00:41
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Pedig elhiheted, hogy a dohányzástól van, ez nem jelentkezik azonnal, több év, akár 10 év elteltével jelentkezhet!

Nem fogok olyanokat írni, hogy tedd le a cigit meg hasonló jó tanácsok, mert én is dohányzom...

Nálam akkor szűnt meg, amikor leszoktam a gyári cigarettáról és átálltam arra, hogy magamnak sodrom (tekerem). Ugyanígy egyébként, reggeli probléma volt ez! Majdnem olyan nehéz volt, mint leszokni! Sokkal kevesebb dohány az, amit elfogyasztok, sokkal kevesebb cigarettát szívok el, annak körülményessége miatt. S bár erre nincs semmi bizonyítékom, állítom, hogy a dohány minősége is merőben más!

2019. júl. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!