Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mellkasi fájdalom, légzési...

Mellkasi fájdalom, légzési nehézség mozgásszervi (gerinc) probléma miatt - jó gyakorlatok?

Figyelt kérdés

Reggel óta nagyon nehezen tudom venni a levegőt, mert minden lélegzetvétel brutálisan fáj a mellkasomban. Elmentem orvoshoz, aki azt mondta, hogy a rossz tartásom és mozgásszegény életmód miatt jelentkezett ez a tünet. Írt fel izomlazítót, fájdalomcsillapítót. De a fájdalmam elviselhetetlen, mert minden lélegzetvétel nehézséget okoz, annyira fáj. Tud valaki a mai napra erre megoldást? Esetleg milyen gyakorlatokat végezzek? Mert sajnos gyógymasszázsra már nincs lehetőségem bejelentkezni.

19/L



2019. júl. 11. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát az úszás jó, egyebként lattam valahol egy ilyen melleny szeruseget amit ha felveszel szoritja a hatad, a vallad es stb, es nem tudsz vele lehajolni, es egyenesen tartja a hatad, es kiegyenesedsz egy ido utan. Pontos nevet mar nem tudom sajnos :c Nekem is ilyen problemam volt
2019. júl. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vannak nagyon jó gyakorlatok gerincfájdalomra a neten, de akut állapotban pár napig jobb a pihentetés és ha valamilyen reumakrémmel bedörzsölöd a fájó izmokat, és persze az izomlazítót és a fájdalomcsillapítót is szedni kell. Ha idegbecsípődés, akkor az sajnos hosszadalmas is lehet.
2019. júl. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!