Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Baratom közölte velem hogy...

Baratom közölte velem hogy megne próbálják dohányozni, nőknek amugy sem áll jól. Ő dohányzik de említettem neki hogy kevesebbet szivhat probal erre figyelni van amikor nem is szív ha mellettem van. De ha ő cigizhet, én miert ne tehet én lany létemre?

Figyelt kérdés
2019. júl. 17. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Mert te nem vagy még szenvedélybeteg, így meg tudod állni. Ha rászoksz, akkor már a cigi irányít téged.
2019. júl. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Hány éves vagy? "ha ő cigizhet, én miert ne" ebből nem tippelek sokra.
2019. júl. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
79%
Nem tiltani akarja neked, hanem megóvni szeretne tőle. Nem szeretné hogy te rászokj. Ő ezt a hibát már elkövette, és nem szeretné hogy te is elkövesd. Hidd el,nem azért mondogatja, mert uralkodni próbál feletted, hanem mert szeret, és tudja, hogy később problémákat okozna neked, ha rászoknál.
2019. júl. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha eddig nem cigiztél, akkor mi a fenéért szoknál rá? Akkor tényleg hülyeség.

Viszont ha egyébként dohányzol, ő meg tiltja, akkor mégis hány éves vagy, 10? Nekem biztos nem tiltana meg semmit a barátom. Mondjuk férjem van, nem barátom, de még ő sem tilthat meg nekem semmit, mert felnőtt ember vagyok.

Egyébként meg szokjon le ő is!

2019. júl. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem is az van, amit a harmadik ír. Csak sok férfinak nem megy túl jól a fogalmazás. De gondolom magadtól sem akarnál dohányozni.


Vannak dolgok, amiket a társadalmi felfogás szerint egy nőnek nem illik csinálni. Ezek között van a dohányzás is. Általában nem értek egyet az effajta nemi megkülönböztetéssel, és tulajdonképpen itt sem: a dohányzás senkinek se jó, de persze a nőknek ugyanúgy nem, mint a férfiaknak.

2019. júl. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is marha fiatal vagy.Örülj hogy van barátod és törődik veled.Előbb nőj fel kicsit,aztán gondold át megint,ne cigizz,a legszarabb dolog a világon.Az alkoholnál és a drogoknál is rosszabb.
2019. júl. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Cigizhetsz, de majd 10-20 év múlva ne lepődj meg azon, hogy minden reggel -a kialakult idült hörghurut miatt- köhögőrohammal ébreszted a szerelmedet. Mi szóltunk, most még dönthetsz.
2019. júl. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy-egy ilyen kérdésnél mindig elcsodálkozom, hogy egyes emberek miért akarnak rengeteg pénzt arra áldozni, hogy a saját és környezetük életminőségét, várható élettartamát szándékosan rontsák. Nem értem ezeket az embereket.
2019. júl. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, a nőknek egyáltalán nem áll rosszabbul, mint a pasiknak, legalábbis én nem tartom a páromat kevésbé vonzónak amiatt (mi mindketten cigizünk, és szerintem így jobb is, nincs belőle vita. :) Faterom láncdohányos, anyám meg utálja, el se tudom képzelni, hogy bírták ki egymás mellett annyi ideig).


Az egészségügyi rész persze más dolog. Ha félsz, hogy rászoksz és bajod lesz tőle, akkor jobb, ha el se kezded, de csak mert nő vagy, az nem lehet ok.

2019. aug. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!