Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az ecigi jobb leszokásra vagy...

Az ecigi jobb leszokásra vagy az adalékmentes cigi?

Figyelt kérdés

Mind a kettőre azt mondják,hogy jó leszokásra. Főleg az ecigiről sok ember jó véleménnyel van. Viszont halottam olyat is, hogy valakinek ez sem segített. Mennyi embernek van innen jó véleménye az ecigiről, illetve az adalékmentes cigiről? Meg az ecigi mennyivel drágább mint a cigi? Az adalékmentes cigit szívnék, akkor piros gaoloises, esetleg kék. Bár az a sok nikotin

miatt lehet nem érne semmit. Kék acapulco. Esetleg Pueblo, Sárga gaoloises meg sárga acapulco, sem hiszem, hogy annyira sokat érne mert azokat gondolom valamennyi vegyszerrel gyengítik ha nem is sokkal. Eddig kék camelt meg világoskék szofit szívtam. Meg néha vettem magamnak kék lucky-t, ha kevesebb pénzem volt akkor e helyett szürke west ment. Ha meg nagyon kevés pénzem

volt akkor meg vettem egy doboz piros hungáriát :D.



2019. júl. 19. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Az e-cigi nem segít a leszokásban.
2019. júl. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ypszilon1980 ***** válasza:

A leszokásnak egyetlen módja van csak és az pedig az, hogy leteszed és nem szívsz többet.

Akinek segít az e-cigi, az valójában nem függő, illetve csak a füst és a mozdulat az, amire szüksége van, tehát egy függő ezzel sosem fog leszokni, de miért is szokna le?

2019. júl. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gondolom akkor az adalékmentes cigi is ugyan ilyesmi?! Én szerintem még nem vagyok függő!
2019. júl. 20. 17:27
 4/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Mi az az adalékmentes cigi?
2019. júl. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
acapulco,gaoloises,pueblo
2019. júl. 21. 00:54
 6/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Mármint hogy az mit jelent....
2019. júl. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt, hogy nem vegyszerezik 😠!
2019. júl. 21. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!