Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » E cigis tapasztalataidat...

E cigis tapasztalataidat megosztanád?

Figyelt kérdés
Érdekel, de sose szívtam e cigit. Át kéne állnom rá az igazi helyett. Szóval élmény, ár, kezelhetőség milyen? Bevált/ nem vált be? Köszi!

2019. júl. 21. 23:32
 1/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Miért akarsz rá átállni?
2019. júl. 22. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha MTL cigit veszel azaz először a szádba szívod a füstöt, aztán tüdőzöd, az olyan, mintha rendes cigit szívnál. Vannak egyszerü szettek, amikben csak porlasztót kell cserélni pár hetente, meg tölteni liquiddel+ az akksit tölteni. Nekem bevált, 2 hónapja álltam át, ráadásul nem is profi cuccal, dohányboltban vettem 8E forintért Vype etank minit. Abból a szempontból nem bántam meg, hogy a porlasztók nagyon jók benne. 4-5 hétig elmegy egy nekem. Heti 3 dobozzal szívtam kb, most is ennyiszer "gyújtok rá". Ár: nekem a havi cigim kb 15E volt, most magamnak keverem a liquidet, az megvan olyan 3E forintból, meg havi 1 porlasztó még egy ezres. Nekem kb egy hónap után vissza jött az ára, a kezdeti 16ezres befektetéssel együtt (8E a készülék+ rendeltem 6E-ért liquidet és aromát+ kb 2E volt a legelső 10ml-s liquid amit a boltban vettem, hogy tudjak mit szívni, amíg megjönnek a cuccok, meg hogy kipróbáljam, bejön-e egyáltalán.
2019. júl. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen bevált, cigiztem pár évig, aztán átszoktam, letettem közel 1 évre(addig cigiztem), és lassan féléve ismét csak ecigizek. A legszarabbal kezdtem a Vivo pálcikával, az elég idiótán nézett ki a kezemben és mindig megbámultak vele az emberek, ciki volt szívni nyílt utcán, szóval vettem egy AIO-t, azzal nem volt semmi baj, csak egy idő után elkezdett folyni, aztán hozzájutottam egy Evic VTC-hez egy TFV8 tankkal, az tök jó volt, de DL tankhoz kevés az egy akksi, szóval vettem egy 200 wattos modot és eközben belevágtam az RTA-ba, szóval jelenleg ez a szett van, nagyon imádom és nagyon foglalkozom a témával, szóval ha bármi konkrét kérdésed van nyugodtan írj és válaszolok.

Egyébként mielőtt átállsz vannak kérdések amikre válaszolnod kell, hogy megfelelő ecigit és nikotin mennyiségű liquidet vásárolhass magadnak. Ilyenek például, hogy mennyit szívsz naponta? Mióta? Milyen erősségűt?

Szájból tüdőre tank érdekelne, vagy egyből tüdőre? Akik frissen térnek át 10-ből kilencszer a szájból tüdőre(MTL) tankra esküdöznek, de azonban akad olyan is, aki csak DL tankkal tud leszokni. Ha DL-t használsz maximum 6-os nikotinnal érdemes használni, ha MTL-t, akkor abba mehet 12-es is, bár szerintem egy valódi cigaretta érzését a legjobban egy podrendszer tudja visszaadni(JUUL, Eleaf Elven, Vaperesso Renova/Nexus). Ezekben mindben porlasztót kell cserélni 3-4 hetente, ami egy roppant egyszerű feladat, ezen kívül érdemes beépített akksis modot választani kezdésként, mert azok a modok amik külső akksit igényelnek, azokhoz szükséges egy külsőtöltő is, mert a modban töltés soha nem kifizetődő. Ilyen kit például az Ikuu i80/i200 Melo 4 tankkal vagy esetleg a Cuboid mini kit, de a Vaptionak is van remek kezdőszettje. Dohányboltbasan pedig ne is próbálkozz, 0 hozzáértés, silány liquid és nagyon drága árak, netről a harmadáért lerendelsz bármit.

2019. aug. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!