Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Megtalálja a vízvezetékszerelő...

Megtalálja a vízvezetékszerelő a WC-n lehúzott csikkeket?

Figyelt kérdés
Régebben amikor itthon cigiztem a WC-n húztam le a csikkeket, hogy ne találja meg a családom (a kukában stb.) A múltkor viszont anyám hívott egy vízvezeték szerelőt, aki azt mondta, dugulásra gyanakszik (a csikkek mindig szépen lementek, sosem jöttek vissza a WC-n) A kérdésem az lenne, hogy okozhatták a dugulást a csikkek, illetve a szerelő megtalálhatja azokat amikor megjavítja a vízvezetéket?

2019. júl. 22. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Okozhatta a dugulást a csikk, és ha az okozta, akkor előkerülhetnek
2019. júl. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy az okozta.
2019. júl. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2019. júl. 22. 17:03
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom napi nem 15 -20 csikk landolt a wc ben.ha csak napi2-3 az nem okozhat dugulást!
2019. júl. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Pupusz ***** válasza:
38%
Ha egy egész hamutálat beleöntesz, az okozhat dugulást, egy egy csikk, külön, külön, akkor nem. Nem fogja megtalálni a vizes. Elvileg 110-es cső, az nem dugul el egy csikktől. Más oka lehet a dugulásnak.
2019. júl. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Benne benne maradhatott a trutyiban, bár nyilván nem fogja a szerelő széttúrni, hogy kielemezze mi van benne.

Más kérdés, hogy szerintem szüleidnek rég leesett, elgalábbis wc ben anno egyszer próbáltam, nyitott ablak előtt állva, de még úgy is annyira erősen megmaradt benn hogy fél éjszaka kijártam wc sprayvel befújni.

2019. júl. 24. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!