Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek ez normális ha...

Szerintetek ez normális ha egy mozgássérült tolószékes cigizk nekem picot fúra hogy a betegsége ellenére os károsítja magát? Meginna 1-2 sört szerintem aval nincs semmi. Ti, hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
2019. júl. 22. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy nem tud járni, még élhet normális életet, amit a dohányzás nem befolyásol. Ha a dohányzás zavar, a piálás miért nem? Az is káros.
2019. júl. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy mozgássérült, joga van rongálni az egészségét ugyanúgy, ahogy a nem mozgássérültnek. Miért kellene neki jobban vigyázni magára, mint másnak?
2019. júl. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Normális... elég sok mindenen túl lehet már egy tólószékes, ha attol jobban érzi magát akkor cigizzen csak

Mellesleg külföldön néhány betegségre legálisan irnak fel kábítószert a fájdalom miatt, az sem normális neked ha valaki pl a fájdalmát nyomja el vele? (És ne kezd hogy fájdalom csillapitó mert az az ilyeneknek nem ér semmit)

Jó cigizni mondjuk sok okból lehet, de lényeg a lényeg aki csinálja az jobban érzi magát tőle (sose próbáltam, de nyilván nem azért szivják mert rosszul vannak tőle) komolyan elvennéd még ezt az örömöt is valakitől csak mert nem tud járni?

2019. júl. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A dohányzás egy FÜGGŐSÉG oké?Láttam egy fickót,aki a gégeműtétje után cigizett,és csak úgy tudta szívni,hogy az ujjával befogta a nyakán levő lyukat.(Nem,ez nem vicc.)Ha a leszokás olyan sima dolog lenne,senki nem dohányozna.
2019. júl. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz hogy valaki mozgássérült mi köze a dohányzásnak?

Tanulj meg magyarul te buta fos.

2019. júl. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha idősebb, akkor lehet, hogy azért vágták le a lábát, mert a dohányzás miatt érszűkülete lett.
2019. júl. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!