Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan érdemes ismerkedni...

Hogyan érdemes ismerkedni amputált lábú/ karú vagy akár tolószékes emberrel (hőssel)?

Figyelt kérdés

Nick Vujicic az elsődleges példaképem. (Több is van.) Csodálom a hatalmas lelki erejét, a kedvességét, és ahogy képes hatni az emberekre. A 'Something more' című videoklipjét sosem tudom könnyek nélkül hallgatni, nézni.

Felnőtt nő vagyok, és érdekelnek a tragikusnak vélt sorsok, amiknek átélői pozitívumot hoztak ki sorsukból.

Magyarországon van ilyen?

Remélem!

- piliscsabai, 22 éves nő



2016. nov. 18. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Pilis környékén van szociális foglalkoztató, ahol fogyatékossággal élők dolgoznak. Látogass el arra ismerkedés céljából.
2016. nov. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Erre a kérdésre hadd feleljek kérdéssel: vajon hogyan érdemes ismerkedni egészséges emberrel?
2016. nov. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves 2.! Nincs egészséges ember. Néha mindenkinek fáj valami. Tele van a világ megkeseredett, életunt emberrel. Ha a külsőleg egészségesekre gondoltál: belőlük jóval több van. A kérdésből kimaradt, de nem nehéz rájönni: a 'HOl?' érdekel igazán.
2016. nov. 19. 17:44
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez esetben nagyon nem mindegy, hogy HOL, vagy HOGYAN! :) Azért fogalmaztam meg azt, hogy akiknek meg vannak a végtagjai, azokkal átlagosan hasonló módon ismerkedek, mint azokkal, akiknek nincsenek meg.


Nyilván én se abszolutisztikus egészségre gondoltam, mert olyan nincs. De most amputáltakról és nem amputáltakról beszélgetünk, nemde?


Az pedig, hogy hol... jó kérdés... esetleg kórházakban, ahova önkéntesként benézel... Csak egy ötlet...

2016. nov. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is mozgássérült vagyok senkim nincs és tutti nem is lessz.

Nagyonrossz.

2020. okt. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%

"Felnőtt nő vagyok, és érdekelnek a tragikusnak vélt sorsok, amiknek átélői pozitívumot hoztak ki sorsukból."


Ha felnőtt nő lennél akkor nem ezzel foglalkoznál.

2020. okt. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sehogyse ,ők más világ,mint én.
2020. okt. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!