Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Műtétem lesz a héten (laporosz...

Műtétem lesz a héten (laporoszkópos). Rettenetesen félek az altatástól. Általában minden rendben szokott lenni ugye?

Figyelt kérdés
2010. máj. 17. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs mitől félned, nyugalom.
2010. máj. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem másfél év alatt 4x altattak. Soha nem volt semmi probléma. Egyébként nagyon figyelnek ott rád, hidd el.
2010. máj. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ne felj, en pl. szivbeteg vagyok, de semmi gond nem volt altatas közben. Van egy jo ismerösöm, ö szivmüteten esett at, komoly müteten, azota mar ketszer altattak, mert müteni kellett mas miatt, es semmi gond nem volt.

Az ebredes is mindenkinel mas, es mas, de nem nagyon rossz, marmint az en esetemben.Nekem nem volt hanyingerem, nem ereztem magam rosszul.Az ebredes is mas- es mas, az elsö mütetemnel aludtam egesz nap, es ejjel, a masodiknal nem tudtam aludni mütet utan.

A laparoszkopus mütetek nem tudom meddig tartanak, de szerintem nem lesz olyan melyaltatas, bar erröl nem sokat tudok.

2010. máj. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

" Szűk Családi körben": Fiam, Lányom, két Unokám, s természetesen rajtam kezdve a sort,37 műtétünk volt, altatásban.

Minden műtétet reménykedve, némi félelemmel vártunk, de ennél caak jobb lehet, felkiáltással.

Így is lett!

Ez valóság, nem véletlen.

37 után 38 jön, vagyis ÖN !

Szeretettel ölelem,

Edith néni

2010. máj. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Túl vagyok rajt.Minden ok volt:)Köszönöm a válaszokat és a bíztatást:-)
2010. máj. 25. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!